Вівторок, 30 Травня

«Доступні кредити та іпотечне кредитування — двигуни для економіки», — голова правління АТ «Кредобанк»

16 — 18 вересня на «Арені-Львів» відбувся ювілейний ХХ Міжнародний економічний форум, який зібрав представників бізнесу, політики, громадського сектору, культури, освіти з України та з-за кордону. Офіційним партнером заходу став Кредобанк, а голова правління банку Єжи Яцек Шугаєв узяв участь у дискусійній панелі форуму.

Найактуальніші теми політики, економіки та бізнесу обговорили на трьох панельних дискусіях — «Постпандемічний світ: від нових викликів до стійкого економічного розвитку», «Львівщина: капіталізація через додану вартість», «Інвестиції в цінності».

Організатори форуму — Львівська облдержадміністрація та Львівська облрада — зазначають, що головна особливість цьогорічного заходу — зустрічі у форматі «В2В» для налагодження діалогу між українським та іноземним бізнесом. Окрім панельних дискусій та бізнес-переговорів, у межах форуму відбулася виставка товарів та послуг Business Expo. Майже пів сотні провідних компаній України із різних галузей економіки презентували свої досягнення. Також на форумі представили спеціалізовану виставку українських стартапів Startup Expo, яка об’єднала учасників інноваційної системи для обміну ідеями. Свій продукт презентували 70 стартапів.

Дискусію про вплив пандемії на економіку та те, яким є постпандемічний світ, розпочав в онлайн-форматі норвезький професор Ерік Райнерт, а вже наживо продовжили обговорення інші експерти. На двох актуальних програмах підтримки бізнесу в час ковіду наголосив голова правління АТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв. «Потужним імпульсом для розвитку може бути програма доступних кредитів 5-7-9 % — заходи захисту економіки в час пандемії. Це механізм допомоги держави для підприємців, і він добре спрацював. Зараз, завдяки зменшенню відсоткової ставки і підтримці з боку держави, бачимо реальне зростання іпотечного кредитування, яке тільки почалось в Україні. Бо це двигун для економіки, який дає не тільки заробляти банкам, а й є реальним стимулом для економіки», — зазначив Єжи Яцек Шугаєв.

  ДОВІДКА. Кредобанк заснований у Львові у 1990 році, віднесений Національним банком України до банків іноземних банківських груп та входить до фінансової групи PKO Bank Polski — найбільшої фінансової інституції Польщі та однієї з найбільших фінансових груп Центрально-Східної Європи. Домінуючий підрозділ групи — найбільший банк Польщі PKOBankPolski зі 100-літньою історією, один із найстійкіших банків Європи за результатами стрес-тестів Європейської адміністрації банківського нагляду (липень 2021 р.).

   Кредобанк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу України. Банк активно кредитує роздрібних клієнтів та малий і середній бізнес, пропонуючи низку спеціальних програм із мінімальними відсотками. Банк має кредитний рейтинг за національною шкалою на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом та короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1 від агентств «Стандарт-Рейтинг» та «Експерт-Рейтинг».

Share.

Leave A Reply