Субота, 3 Червня

Форум однодумців

у Львові стартував Громадський комітет на підтримку Олега Синютки

В суботу, 19 вересня, біля Арсеналу у Львові відбулися збори Громадського комітету на підтримку Олега Синютки.

Учасники зборів — відомі львів’яни, кожен із них досяг успіху в конкретній сфері. Науковці, громадські активісти, волонтери, медики, видавці, представники родин Героїв Небесної Сотні та учасники АТО.

На зустрічі львів’яни обговорювали власне бачення розвитку Львова, перспективу місцевих виборів.

Результатом проведення форуму стала спільна відозва, підписана учасниками.

«Львову потрібна справжня влада, а Україні потрібен сильний Львів! Перемога проєвропейських сил на місцевих виборах — запорука збереження незалежності України!», — йдеться в документі.

Учасники форуму закликали всіх львів’ян на місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня, підтримати «Європейську Солідарність» та Олега Синютку.

«Львову потрібен лідер, який однаково добре розбирається в питаннях господарки і вміє жорстко та послідовно тримати політичну позицію. Позицію захисту українського суверенітету, незалежності, європейськості.

Ці місцеві вибори дають нам шанс змінити ситуацію і повернути Львову лідерські позиції. Ми маємо вибір і потрібно лише правильно ним скористатись. А вибір стоїть між сьогоднішнім угодовством міської влади та принциповістю, професіоналізмом і проєвропейськістю, яку уособлює «Європейська Солідарність» та її лідер у нашому місті та області», — написано у відозві відомих львів’ян.

Народний депутат України Олег Синютка подякував організаторам форуму за таку підтримку та у своєму виступі запевнив, що плануватиме розвиток Львова як мегаполісу, гідного його історичної ролі.

«Це має бути Львів для львів’ян. Місто, яке дбає про комфорт своїх громадян, задоволення їхніх потреб та інтересів. Європи у Львові не буде по-справжньому, коли наше місто не буде європейським для своїх мешканців. І досягати цього потрібно кожного дня, кожним ремонтом під’їзду і ліфта», — наголосив він.

Синютка розповів про основні пункти своєї передвиборчої програми «Настав час Львова!», а також поділився враженнями від зустрічей із людьми «від двору до двору», які проводить щодня у всіх районах міста.

«Львів потребує ґрунтовних змін, оновлення влади і відкриття нової епохи в історії нашого міста. З новими ідеями, підходами і новою командою.

Нинішня влада засиділася, погрузла в корупції, імітує роботу і не вирішує проблем міста», — підсумував Олег Синютка.

Відозву підписали понад 200 львів’ян, серед них: Олександра Бонковська, Тетяна Вергелес, Юрій Винничук, Роксолана Шимчук, Мар’ян Шимчук, Мирослав Сеник, Ірина Мазур, Оксана Муха, Любов Кияновська, Віктор Камінський, Дзвінка Калинець-Мамчур, Ярослав Романинець,  Юрій Смертига, Святослав Шеремета, Євген Нахлік, Алла Швець, Марія Горностай, Михайло Косів, Ярослав Кендзьор, Михайло Перун, Тимур Баротов, Мирослав Откович, Тетяна Пилипець.

Share.

Leave A Reply