Понеділок, 5 Червня

Гроші на купівлю будинку Джона Стейнбека

Американські книгорозповсюджувачі, письменники та читачі збирають кошти, щоб придбати літній будинок Джона Стейнбека, лауреата Нобелівської премії з літератури 1962 року, одного з класиків XX сторіччя, пише «Читомо».

Вперше котедж відомого письменника, розташований у селищі Саг-Гарбор, штат Нью-Йорк, був виставлений на продаж 2021 року. Відтоді, щоб зберегти власність Стейнбека та дати будинку друге життя, наприклад, як резиденції для митців, представники Техаського університету в Остіні, міста-партнера Саутгемптона, а також прихильники класика, книгорозповсюджувачі й письменники об’єднались для придбання нерухомості.

Вартість котеджу Джона Стейнбека становить 13,5 мільйонів доларів. У лютому 2023-го міська влада Саутгемптона проголосувала за надання 11,2 мільйона для придбання будинку, який становить культурну та історичну цінність для округу. Групі активістів, які діють під назвою The Sag Harbor Partnership, лишилось зібрати іще 90 000.

Письменник придбав будинок у мальовничій місцевості 1955 року. Стейнбек регулярно проводив час у Саг-Гарборі, працюючи над творами та займаючись рибалкою. Саме в цьому котеджі прозаїк завершив свій останній роман The Winter of Our Discontent.

Нагадуємо, у Шотландії збираються відкрити для відвідувачів ферму, побудовану Робертом Бернсом.

Share.

Leave A Reply