Понеділок, 5 Червня

Застрелився курсант університету внутрішніх справ

Курсант другого курсу (ГБ) інституту Львівський державний університет внутрішніх справ застрелився під час добового наряду. Про цю надзвичайну ситуацію повідомив телеграм-канал Cadet INFO.

Курсанти університету начебто розповіли. що випадок трапився у неділю, 19-го березня, під час перебування курсанта в наряді. Курсант застрелився з АКС-74У (зброю курсантам видають під час добових чергувань на окремих постах).

Причиною цього випадку курсанти зазначають нібито погрози декана факультету N 3 Степана Гнатюка на адресу курсанта. Він начебто заявляв, що до кінця випуску свого (а це понад півтора року) курсант буде перебувати на казармі та без звільнень. Саме у цей наряд напередодні хлопця поставив саме Степан Гнатюк. Причиною цього слугувала відмова курсанта від постійних публікацій активності факультету у соціальних мережах.

Також потрібно вказати, що зі слів курсантів, загиблий нібито залишив записку, в якій вказав причини свого вчинку та детально розписані ситуацію про керівників та факультет, проте записка десь зникла. На місці подій працюють відповідні органи та встановлюються всі причини смерті курсанта.

У понеділок, 20 березня, декана факультету №3 Львівського державного університету внутрішніх справ Степана Гнатюка відсторонили від виконання службових обов’язків на час проведення службового розслідування. Воно стосується смерті курсанта другого курсу. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомили у пресслужбі університету.

«Декана відсторонили від виконання службових обов’язків задля забезпечення об’єктивності на час проведення службового розслідування», – йдеться в повідомленні.

Share.

Leave A Reply