Понеділок, 5 Червня

Іспити для отримання громадянства України

Верховна Рада підтримала в цілому запровадження як умови прийняття до громадянства України складання трьох іспитів. Про це повідомив у Телеграмі нардеп Ярослав Железняк.

Ухвалення документа підтримав 281 парламентарій. Так, ухвалений законодавчий акт зобов’язує осіб, які хочуть отримати громадянство України, складати іспити з основ Конституції України, історії України, а також на рівень володіння державною мовою.

Іноземці чи особи без громадянства, які мають визначні заслуги перед Україною, прийняття яких до українського громадянства становить державний інтерес, або які в установленому законодавством порядку проходять військову службу за контрактом у Збройних силах України, Державній спеціальній службі транспорту або Національній гвардії України, особи, які отримали посвідку на тимчасове проживання, упродовж двох років з моменту набуття громадянства мають скласти відповідні іспити та подати документи про їх складання.

Невиконання зобов’язання про складання іспитів з основ Конституції України, історії України, на рівень володіння державною мовою вказаними категоріями осіб є підставою для втрати громадянства України. Складання іспитів має здійснюватися в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Share.

Leave A Reply