Четвер, 23 Березня

Клумба-фонтан

У парку ім. Івана Франка 22 липня висадили одразу чотири клумби — дві вздовж центральної алеї та дві у верхній частині парку. Про це повідомляє пресслужба ЛМР, пишуть «Львівські новини».

Квіти підібрали таким чином, що вони перетворилися на своєрідний квітковий фонтан. Гортензії, різні види хостів, астільби, очитки та інші квіти із власних теплиць міської ради висадили у спеціальній композиції, врахувавши їхні вподобання до тіні та сонця. Роботу організувало управління екології та природних ресурсів департаменту містобудування ЛМР з допомогою садівників Львова, ЛКП «Зелений Львів» та працівників парку.

«Для клумби підібрали винятково багаторічні рослини. Це, зокрема, дозволить надалі економити кошти на закупівлі нових квітів. Рослини висадили у збагачену компостом землю, який забезпечило ЛКП «Зелене місто», — розповіла заступниця начальника управління екології та природних ресурсів ЛМР Оксана Луцко. Також в управлінні додали, що нещодавно при вході у парк Франка також заквітчали клумбу з вазою, а вже у серпні навпроти університету має з’явитися ще одна велика клумба.

Share.

Leave A Reply