П’ятниця, 31 Березня

Купи светр — врятуй тварин

Школяр створив авторські принти для одягу з зображенням загиблих на вулицях Львова котів та собак 13-річний львівський школяр Вадимир Солук розробив серію авторських принтів із зображенням тварин, які загинули на вулицях Львова через людську байдужість. Зароблені кошти від продажу футболок та худі (трикотажних кофт із каптуром) із цими принтами передадуть притулку для тварин “Милосердя” у Брюховичах, передає “Еспресо.Захід”.  “Ми живемо на Погулянці, тут багато приватних будинків і чомусь особливо багато безпритульних тварин. Часом колишні власники привозять їх сюди і покидають. Вадимир завжди переймався долею цих тварин. Якби  міг, усіх би, мабуть, забрав додому. Тому вирішив підтримати благодійну акцію Учнівського парламенту Львова “Допоможи чотирилапому”, — розповіла “Еспресо.Захід” мама юного художника Оксана Солук. — Спочатку була ідея просто зібрати кошти на корм для безпритульних тварин. Але Вадимир вирішив піти іншим шляхом і через малюнки розказати історії тварин, які пішли у засвіти через людську байдужість”.

За словами Оксани, малюнки Вадимир створював не конкретно під цей проєкт, просто малював тварин, які жили поруч. Наприклад, Джуні був домашнім улюбленцем їхнього сусіда. Чоловік помер, а родичі, які успадкували квартиру, просто викинули його на вулицю. Джуні так і жив біля “рідного” під’їзду, сусіди його підгодовували. Але якось узимку його забули впустити в під’їзд і песик замерз. Кішка Муська була дворовою улюбленицею, але потім наїлась отруєного м’яса, яке порозкидали догхантери.

“Вадимир малював цих тварин, аби запам’ятати. Тепер вирішив використати малюнки, щоб допомогти чотирилапим безхатькам, — каже Оксана Солук. — Я завжди намагаюсь підтримувати ініціативи сина. Оскільки працюю в компанії, яка займається принтом на одязі, то запропонувала ідею Вадимира керівництву. І нам пішли назустріч. Тож ми сподіваємось, що цей проєкт підтримають якомога більше небайдужих людей. Зароблені кошти скеруємо на придбання медикаментів для тварин”.

Замовити теплі худі можна через FB-сторінку Оксани Солук.

Катерина ПАШКЕВИЧ.

Фото з фейсбук-сторінки Оксани СОЛУК

Share.

Leave A Reply