Середа, 7 Червня

«LEM STATION»: інновації та історична атмосфера

У Львові вже декілька років працюють над створенням громадського простору, який носитиме назву «Lem Station». Тут містяни зможуть спілкуватися, відпочивати, працювати та обмінюватися ідеями. У коментарі Tvoemisto.tv виконавчий директор «Lem Station» Михайло Лемак повідомив, на якому етапі зараз будівництво та яку суму планують інвестувати в творчий простір.

«З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну ми тимчасово призупинили всі роботи з реконструкції. Але минулого тижня прийняли рішення про відновлення робіт з реконструкції першочергового об’єкта. І зараз думаємо, яким чином завершувати другу і третю чергу об’єктів», – сказав він.

Зазначимо, першочергово до об’єкта, на якому розпочались роботи, входять: коворкінг, сервіси для резидентів, зона паркування, додаткове приміщення, а також облагородження частини території довкола, де можна буде відпочивати та пересуватись по об’єкту. Всі інші заплановані об’єкти, такі як: майстерня мейкер спейс, антикафе, концертна зала, арт-простір, фудкорт – на паузі.

«Зараз ми дізнаємося шукаємо матеріали, які є необхідні для завершення реконструкції. Також узгоджуємо з підрядниками про виконання зобов’язання, які вони взяли на себе. Наприклад, виготовлення трансформаторів чи інших важливих компонентів для забезпечення певного об’єкта», – додав він.

За його словами, усе, що стосуватиметься інвестиційних об’єктів, відбуватиметься за приватні кошти. Загальний бюджет всієї реконструкції становить близько 5-6 млн доларів.

«Наразі суттєво зріс курс долара, а також з’явилися додаткові логістичні витрати. Є дефіцит з деякими матеріалами, які важливі. У нас є зобов’язання перед містом проінвестувати об’єкт не менше 30 млн гривень. Ми вже це виконали, і проінвестували набагато більше, проте цієї суми недостатньо, щоб повністю реалізувати ту ідею, яку задумали», – зазначив виконавчий директор.

Додамо, що всі роботи планують завершити до кінця 2023 року.

Нагадаємо, співавтори проєкту «Креативний квартал» представили львів’янам переосмислену концепцію перетворення старого трамвайного депо на простір, сприятливий для генерування ідей. Тепер він має назву Lem Station – на честь польського письменника-фантаста Станіслава Лема, що народився і жив у Львові. Проєкт об’єднає інновації та історичну атмосферу депо.

Х. С.

Share.

Leave A Reply