Субота, 3 Червня

Львівщина дякує за допомогу Україні

Під час сесії Львівської обласної ради депутати у заяві подякували країнам – партнерам за підтримку України.

«У темні часи найкраще видно світлих людей. Понад  100 днів війни. Наші воїни мужньо чинять спротив російським окупантам. У цей складний час, коли наша країна відстоює свою незалежність, для нас дуже цінна допомога європейських партнерів.

За цей час Львівщина отримала суттєву допомогу від Чехії, Бельгії, Польщі, Німеччини та багатьох інших країн. Це дуже цінно для нас. Відтак, сьогодні на сесії Львівська обласна раді висловила подяку нашим партнерам за підтримку України», – інформує голова фракції «Європейська Солідарність» у Львівській обласній раді Олег Дуда – «24 лютого 2022 року, після 8 років війни, анексії Криму та окупації частини Донецької та Луганської областей, росія здійснила повномасштабне вторгнення в Україну. Три з половиною місяці українці героїчно стримують російського агресора й захищають свою країну та майбутнє всієї Європи. Україна платить неймовірно високу ціну за любов до свободи та свою вірність європейським демократичним ідеалам. За оцінками ООН, Європа в новітні часи не переживала таких масштабних гуманітарних катастроф як та, що зараз розгортається в Україні. Наш спротив, попри всі втрати і страждання, триває і на фронті, і в тилу. Ми віримо у перемогу добра над злом і своїми справами щодня наближаємо цей день. Втім війна в Україні стала викликом не лише для нашої держави. Сотні країн у всьому світі знайшли в собі мужність до опору путінській росії, і їхня кількість зростає щодня. Ми відчуваємо підтримку кожної країни у міжнародній політиці, в сердечній доброті та турботі про українських біженців, у щирій та безкорисливій гуманітарній підтримці українців, а також наших захисників».

Відтак Олег Дуда зазначив, що від імені громади Львівщини та усіх українців ми щиро дякуємо за допомогу усім міжнародним організаціям, благодійним фондам, урядам, бізнесу, волонтерам та громадянам кожної з держав, яка підтримала Україну у боротьбі за демократичні цінності та територіальну цілісність.

«Окремо дякуємо кожній країні, яка надає Україні військову підтримку у вигляді озброєння, засобів захисту, інструктажів та навчань наших військових. Ми віримо у Збройні сили України та переконані, що вони зупинять московську навалу. Ми усі разом переможемо і спільно будемо будувати вільне, демократичне, мирне та безпечне світове співтовариство. Дякуємо, що допомагаєте у боротьбі! Перемога буде за нами! Слава Україні!» – підсумував голова фракції ЄС Олег Дуда

Христина СЛЮСАРЧУК

Share.

Leave A Reply