П’ятниця, 31 Березня

Митці для ЗСУ

Благодійний фонд “Із янголом на плечі” організовує у Львові аукціон “Artгенератор”, який відбудеться 18 листопада. Про це повідомила голова правління фонду Ірина Плахтій.

Всього на аукціон будуть виставленні 45 лотів від відомих українських митців, зокрема Романа Опалинського, Михайла Демця, Бориса Буряка, Петра Старуха, Олени Жеребецької, Оксани Андрущенко, Петра Сипняка, Галини Отчич, Миколи Грималюка, Віктора Стогнута, Христини Валько, Олександра Білобрана, Лева Скопа та інших.

Що цікаво, художники та художниці представили свої лоти у вигляді картин та військових атрибутів, які ті розписали. Як розповіла “Еспресо.Захід” Ірина Плахтій, фонд не вперше проводить такі аукціони, але кількістю бажаючих взяти участь художників навіть вони були здивовані.

Уся військова атрибутика – з фронту. Як додала Ірина Плахтій, друзі Юрія Опалинського надіслали йому її спеціально для аукціону: “Вже на місці художники розібрали, хто на чому хотів малювати – там і кришки від ящиків з набоїв, і джавеліни, і каски”.

Аукціон відбудеться у Львові 18 листопада о 18 годині у готелі “Дністер”. Вартість благодійного квитка – 500 грн.

Share.

Leave A Reply