Середа, 7 Червня

Найкраща клінінгова компанія Львова – «Чистота»

У клінінговій компанії “Чистота” ми орієнтовані на надання швидкого та надійного сервісу для вашого дому та офісу. Ми допоможемо вам позбутися непотрібних завдань і дозволити собі дозвілля. Ми пропонуємо різноманітні послуги з прибирання квартир, будинків та офісів.

Чому варто звернутися до професійних клінерів

Прибирання – не просто технічний процес очищення від бруду та пилу, а радше здоровий, природний спосіб життя. Необхідно боротися з усіма мікробами, які таяться на всьому, щоб підтримувати себе в теплій затишній атмосфері. Тому прибирати потрібно щодня – це не тільки покращить настрій та нервовий стан людини, яка прибирає свій будинок, а й захистить його від хвороб. Якщо у вас є проблеми з часом для участі у цьому важливому для загального здоров’я та самопочуття занятті, не турбуйтеся про це. Ми зробимо це за вас!

Які послуги надає клінінгова компанія Chystota.ua

Наші клінінгові послуги покликані задовольнити потреби будь-якого клієнта. Послуги, що надаються нашою клінінговою компанією, поділяються на два основні види: прибирання приватних будинків, квартир та офісів; хімчистка меблів.

Клінінгові послуги

У послуги клінінгу входять такі види прибирання:

  • базова;
  • генеральна;
  • після ремонту;
  • мийка вікон.

Співробітники компанії «Чистота» використовують для прибирання свій власний інвентар та безпечні миючі засоби.

Послуги хімчистки

Якісна хімчистка здійснюється на такі предмети побуту:

  • дивані;
  • килими;
  • матраци;
  • шкіряні дивани.

Клінери готові майстерно і дуже швидко усунути навіть найстаріші плями та стійкі неприємні запахи з ваших улюблених меблів.

Як замовити послуги професійних клінерів у Львові?

“Чистота” – найкращий спосіб захистити свою оселю від небажаного бруду. Компанія “Чистота” виконує всі види послуг з прибирання, хімчистки та прибирання вдома за попереднім записом: професійне чищення та прасування одягу, видалення пилу та полірування меблів, чищення квітів від пилу. Всі ці послуги ви можете замовити, звернувшись на нашу гарячу лінію або відправивши заявку на нашому сайті.

Share.

Leave A Reply