Субота, 3 Червня

Найсильніший у світі йде у Надвірну

Партія Володимира Зеленського “Слуга народу” вирішила висунути ще одну медійну персону в депутати. В окрузі на Івано-Франківщині від “зелених” йтиме актор і стронгмен Василь Вірастюк.

Попередній депутат від 87-го округу — Зіновій Андрійович, обраний також від “Слуги народу”, — вирішив скласти мандат, щоб стати мером Надвірної (це місто він же очолював до того, як піти у Раду). Конкурентами Василя Вірастюка стануть Маруся Звіробій від “Європейської Cолідарності”, багаторічний директор “Буковелю” Олександр Шевченко від партії “За майбутнє” та Руслан Кошулинський від “Свободи”, — інформує “ВВС Україна”.

А соцмережі вже жартують, що так “слуги” планують вирішити проблеми з блокуванням трибуни опонентами (хоча в їхній фракції вже є борець Жан Беленюк).

Василь Вірастюк розповів, що у політику його запросив президент Володимир Зеленський і сталося це минулого тижня.

Василеві Вірастюку 46 років, він народився в Івано-Франківську. З дитинства займався легкою атлетикою — штовханням ядра. Став майстром спорту міжнародного класу, був членом збірної України. Василь Вірастюк у 1990-х працював тренером з легкої атлетики. У 2000 році залишив професійний спорт і, як йдеться у біографії, працював у Львові водієм-охоронцем у концерні “Галнафтогаз”. З того ж року починає займатися силовою атлетикою Strongest man та бере участь у міжнародних змаганнях. У 2004 та 2007 роках перемагав на найпрестижніших турнірах і здобував звання “Найсильніша людина світу” та чемпіона світу з силового екстриму. Це зробило Василя Вірастюка впізнаваною людиною, його почали запрошувати на телешоу.

Знімався у рекламі (зокрема, й пива, поки її не обмежили на Українському телебаченні). Також Василь Вірастюк знімався в українських фільмах, наприклад, “Іван Сила”, “Самотній за контрактом”, “Готель Едельвейс”, “Пригоди S Миколая”, озвучував персонажів у мультфільмах “Микита Кожум’яка” та “Викрадена принцеса: Руслан і Людмила”. Вдруге одружений, має трьох синів.

Похід у політику

За словами самого Вірастюка, заробляє він проведенням різноманітних турнірів та рекламними контрактами. У 2018 році в інтерв’ю ”Українській правді” стронгмен зізнавався, що його вже кликали у політику. “Були пропозиції стати певним номером в одній політичній силі. Декілька разів пропонували підтримати деяких кандидатів на виборах. Але я це все відмітав. Мені не подобаються корупційні схеми і корпоративний дух, які є в кожній партії”, — нарікав він.

Однак нині він змінив свою думку. У депутати його висунув закритий з’їзд “Слуги народу”. Сам Василь Вірастюк під час брифінгу з головою партії Олександром Корнієнком розповів, що хоче у парламенті працювати над створенням реабілітаційних центрів для ветеранів війни на Донбасі.

На думку багатьох політичних оглядачів, цю впізнавану медійну фігуру Зеленський висунув на округ лише з однією метою — вибити з перегонів кандидата від «ЄС» Марусю Звіробій, проти якої сьогодні порушено кримінальне провадження за начебто погрози президенту.

Христина СЛЮСАРЧУК

Share.

Leave A Reply