Субота, 3 Червня

«НебайДужий» обливний понеділок

Гаївки – добра українська традиція. В час війни вона особливо актуальна, адже саме зараз так важливо берегти українську культуру та звичаї.

У місті Винники проживає близько трьох тисяч вимушено переміщених Українцівз Луганської, Донецької, Харківської, Полтавської, Дніпропетровської, Київської, Чернігівської областей. Відтак громада вирішила провести традиційний поливаний понеділок, аби познайомити із галицькими традиціями та усі разом закликали весну.

До святкування було залучені творчі місцеві колективи та відомі зірки “Команда А” , які навчали усіх охочих закликати весну традиційними обрядовими піснями. Окрім того, дітки готували гостинці та вітання для наших захисників. Бавилися і весело проводили час. Навіть в умовах війни потрібно докласти усіх зусиль, аби  діти залишалися дітьми та насолоджувалися кожною миттю свого дитинства кажуть організатори.

   «Громада міста з самого початку війни опікується нашими співгромадянами, які через війну втратили домівки і змушені були шукати прихисток.Звісно, коли в країні йде війна важко веселитися, але дуже хочеться повернути дитинство діткам, які пережили жахи війни. Було дуже затишно. Свято відбулося з гаївками, великодніми смаколиками та закликання весни. Перемога буде!» – розповів «Ратуші» співзасновник Благодійного фонду «Домівка Милосердя», депутат Львівської міської ради Олексій Різник.

Христина СЛЮСАРЧУК

Share.

Leave A Reply