Понеділок, 5 Червня

Обіцяють відкрити вулицю Шевченка

Які з недоліків ремонту виправлять, а які залишать?

На вул. Шевченка тривають завершальні роботи з реконструкції. За інформацією ЛКП «Львівавтодор», через кілька тижнів усі роботи будуть завершені і вулицю повністю відкриють для проїзду транспорту, повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

«Приблизно через тиждень-півтора підрядна організація розпочне стелити верхній шар асфальту на останній ділянці вул. Шевченка – від будинку №13 до №47. Щоб розпочати ці роботи, насамперед необхідно завершити підняття люків та дощоприймальних решіток на рівень верхнього шару асфальтобетонного покриття, а також, щоб бетон набрав необхідну міцність», – пояснюють у ЛКП «Львівавтодор».

Активісти громадської організації «Зручне місто» стежать за тривалим кількарічним ремонтом вулиці, фіксуючи недоліки. За їхніми словами, частину помилок усунули , зокрема зрізали сходи у вузькому місці, обіцяли розширити там тротуар; обіцяють доопрацювати питання небезпечного виходу велосмуги на тротуар перед перехрестям з Ярослава Мудрого. Однак проблем ще чимало, і «Зручне місто» планує розповісти про них у черговому випуску на своєму ютуб-каналі.

Катерина ДОБРОВИЧ
Фото з  фб-сторінки «Зручне місто»

Share.

Leave A Reply