Субота, 28 Січня

“Очі ночі” проти мародерів

Група колишніх майданівців зініціювала створення воєнізованого громадського патруля «Очі ночі». Про це «Ратуші» повідомив один із авторів такої ініціативи Микола П. (у фейсбуку – Rubas Younger), який наразі не бажає розголошувати свого прізвища. За його словами, новостворена організація, яку планують офіційно зареєструвати, співпрацюватиме з правоохоронцями й виявлятиме диверсантів, мародерів, а також «сплячі» диверсійно-розвідувальні групи.

«У кожному місті України є багато патріотів, які з певних причин не мають змоги долучитися до Збройних сил України чи навіть до батальйонів територіальної оборони. У когось діти, у когось хворі батьки, в когось немає зброї, хтось не має необхідної фізичної підготовки тощо. Але серед них є багато тих, хто прагне працювати на нашу перемогу і бути корисним для суспільства», – розповідає пан Микола «Ратуші».

Співрозмовник переконаний, що важливо забезпечити міцність нашою опору на всіх гілках – саме тому вирішили створити воєнізований громадський патруль «Очі ночі»: «Наголошую, це не буде партизанщина, ми взаємодіятимемо з поліцією і разом працюватиме на збереження порядку в країні. Організація спиратиметься на закон та християнську й загальнолюдську мораль. У Львові та в інших містах уже багато тих, хто хоче вступити в патруль. Його учасники виводитимуть з темряви на світло все зло, яке захоче заховатися».

Зокрема долучитися до такої ініціативи готові ті, хто виїхав з небезпечних сьогодні міст і містечок України. У розмові з «Ратушею» пан Юрій із Ворзеля так пояснив своє бажання вступити в «Очі ночі»: «Залишатися безініціативним у цій ситуації неможливо. Я ніколи не був безініціативним, брав участь у двох Майданах, захищав Україну. Тому тепер не можу спостерігати за подіями збоку. З допомогою такої сили зможемо, якщо навіть не фізично, то насамперед психологічно, врятувати наші території від мародерів та інших негідників».

«Працюємо по всій нашій рідній Україні, хоча сьогодні робимо лише перші кроки. Повірте, ми знаємо, що робимо. Умовами долучення до нашого руху є відвертість, чесність та офіційно зареєстрована вогнепальна зброя. Далі буде! Слава Україні!», – резюмує Rubas Younger.

Наталя БОРИСЛАВСЬКА

P.S. «Ратуша» стежитиме за успіхами цієї громадської ініціативи. Контакти організації «Очі ночі»

Share.

Leave A Reply