П’ятниця, 31 Березня

QR-коди… в лісі

У Рави-Руському лісгоспі встановили «цифрові» таблички для тих, хто загубився

У лісах держпідприємства «Рава-Руський лісгосп» встановили 120 інформаційних знаків з QR-кодами, — повідомляють «Наші гроші. Львів». «Якщо ви заблукали та знайшли інформаційний знак з QR-кодом, — повідомив директор лісгоспу Антон Косовський, — потрібно його зчитати за допомогою мобільного телефону, і ви потрапите на сайт ДП «Рава-Руське ЛГ».

Там можна дізнатися номер телефону лісівника, який допоможе знайти дорогу додому. «Ви маєте сказати йому цифру, яка вказана на тому ж знакові. Завдяки цій цифрі можна встановити, де саме ви перебуваєте», — кажуть у лісництві і додають, що за цими номерами телефонів можна повідомляти про лісові пожежі, випадки браконьєрства або інші порушення. Крім того, завдяки коду можна «ознайомитись зі структурою лісництва та короткою його характеристикою».

Як повідомив «Наші гроші. Львів» головний лісничий Тарас Чіхрак, така ініціатива була першою в Україні серед лісгоспів. Наразі встановили 120 знаків та тестують їхню доцільність.

У коментарі «Захід.нет» керівник Львівського обласного правління лісового господарства Анатолій Дейнека повідомив, що незабаром такі QR-коди встановлять на території усіх лісів області.

Наразі користувачі соцмереж доволі неоднозначно сприйняли ініціативу Рава-Руського лісгоспу. Частина дописувачів вважає, що можна було б усе спростити, вказавши на інформаційних стовпцях номери лісничих. Але у лісгоспі стверджують, що номери міняються, й простіше їх замінити на сайті, а не щоразу демонтувати і встановлювати нові таблиці.

Фото із сторінки Антона Косовського

Share.

Leave A Reply