Рада засекретила причини поїздок “Юзіка” до Іспанії
Журналіст УП Михайло Ткач розповів, що Верховна Рада України приховала інформацію про причину виїзду нардепа Юрія Корявченкова “Юзіка” за кордон. Про це журналіст написав у фейсбуку.
За словами Ткача, редакція Української правди тиждень тому звернулася із запитом до парламенту та спікера Руслана Стефанчука з проханням надати дані про всі закордонні поїздки депутата, а також підстави для перетину ним кордону. Йшлося, зокрема, про перебування Корявченкова в Іспанії у березні цього року, де журналісти його і виявили — разом із родиною.
Втім у Верховній Раді відмовилися надати цю інформацію, пославшись на її обмежений статус. “У Раді засекретили інформацію про виїзд нардепа Корявченкова “Юзіка” за кордон”, — повідомив Ткач.
У відповіді парламенту зазначається, що в умовах воєнного стану відомості про службові відрядження народних депутатів належать до службової інформації. “У зв’язку із дією в Україні воєнного стану відомості щодо службових відряджень народних депутатів України віднесені до переліку відомостей, що становлять службову інформацію… тому такі дані не можуть бути надані”, — йдеться у відповіді на запит із посиланням на закон “Про доступ до публічної інформації”.
Народний депутат від партії “Слуга Народу”, колишній комедійний актор студії “Квартал 95” Юрій Корявченков у суботу, 27 грудня 2025 року, не отримував підозри у скоєнні злочину від Національного антикорупційного бюро України, оскільки, виїхав з країни.