Середа, 7 Червня

Резерв для паркування незаконний!

У Львові забороняють резервувати місця для автомобілів конусами, ящиками, цеглою. Паркувальні конуси, які окремі підприємства, установи, організації і навіть фізичні особи використовують для резервування паркувальних місць, є протизаконними. Про це у відповіді на інформаційний запит львівського активіста, викладача ЛНУ ім. І. Франка Святослава Літинського написали у Львівській міській раді, пише Dailylviv.com.

Приводом до запиту на інформацію став недавній конфлікт між Святославом Літинським і охоронцями Ощадбанку. “Нещодавно мав конфлікт з охоронцями Ощадбанку у Львові на вул. Січових Стрільців. Встановили конуси та не дозволяли паркуватися, поліцію викликати не хотіли, навіть коли я наїхав на конус”, — написав громадський діяч.

Тоді він звернувся в ЛМР і отримав відповідь. Ось її короткий зміст:

– конуси встановлювати не можна;

– в Ощадбанку на вулиці Січових Стрільців є лише три паркомісця, які вони оплачують за договором, а не через паркомат. Розрахунок за ціною — 4.6 години на день;

– ексклюзивності паркомісць немає, резервувати їх не можна.

Своєю чергою, голова комісії транспорту, зв’язку та міської мобільності Львівської міської ради Ігор Зінкевич у коментарі «Ратуші» зазначив: «Відповідно до чинного законодавства, перекривати місця для паркування заборонено! Конуси, перекриття табличками — все це заборонено, жодного перекриття не має бути. Депутати вже близько 4-х місяців мають питання до колишнього керівника Андрія Білого щодо концепції паркування у Львові. На жаль, це не належить до повноважень ЛМР. Якщо громадянин бачить, що є перешкоджання, він може просто забрати те, що там поставили, якщо це не приватна територія. Якщо приватна — тоді вже власник території може облаштувати місце на закритій території і приймає рішення, хто там паркується. Всі решта паркувальних місць, які є на території Львова, не можуть бути перекриті. Якщо є якась проблема, потрібно звертатися в поліцію і фіксувати факт перебування на паркувальному майданчику невідомого об’єкта, який перешкоджає паркуванню».

Христина СЛЮСАРЧУК

Share.

Leave A Reply