Субота, 25 Березня

У Парку культури нагадали про збитий під Слов’янськом Мі-8

На центральній алеї Львівського Парку культури 30 травня встановили мініатюру збитого під Слов’янськом гелікоптера Мі-8МТ. Парк культури, ветерани російсько-української війни, родини загиблих і волонтери запрошують на 6-й епізод “Календаря війни”.

Розповідають факти про оборону Слов’янська, який першим звільнили від бойовиків українські сили; про перші втрати війни, про добровольців і тих, кого з нами більше немає.

Ключовими у події стали спогади про збиття гелікоптера Олександра Макеєнка, який спеціально приїхав до Львова на відкриття мініатюри. На борту гелікоптера було 13 українських воїнів (серед них — генерал-майор Сергій Кульчицький). Вижив лише один — капітан Олександр Макеєнко.

Під час попередніх заходів “Календаря війни” встановлювали копію літака Іл-76, який російські бойовики збили біля Луганська; інсталяцію до трагедії в Зеленопіллі, до річниці Іловайська; копію вежі Донецького аеропорту; інсталяцію до річниці трагедії Дебальцевого та пам’яті Василя Сліпака.

Довідка. Близько 12:30 29 травня 2014 року бойовики спільно з найманими російськими диверсантами збили український гелікоптер Мі-8МТ (бортовий номер 16 “жовтий”) у межах Слов’янська.

Share.

Leave A Reply