Неділя, 4 Червня

Земельні афери в Рудному заблоковано

У Рудному фактично вся територія місцевого парку, а це 4,2 га землі, виявилася приватизованою. Про масштабну земельну аферу в Рудному, яке віднедавна увійшло до Львівської МТГ, повідомив секретар Львівської міської ради Маркіян Лопачак.

Як з’ясувалося, одну із найбільших ділянок у парку привласнив колишній «свободівець» та однопартієць Маркіяна Лопачака Олександр Клюс. Він був депутатом Львівської міської ради, а згодом, у 2014 році, його вигнали з партії.

«Земельні афери в Рудному просто шокують. Про дивні схеми приватизації тут було відомо давно. Їх намагались розслідувати. Але ніхто і не думав, що все настільки масштабно… 4,2 га землі — фактично вся територія давнього парку — приватизована! І забудова триває з усіх боків», — написав Маркіян Лопачак на фейсбуці.

Він повідомив, що на цій території вже існує цілий комплекс котеджів та багатоквартирних будинків, а також ресторан. Схема полягала у тому, що ділянку спершу взяли в оренду під будівництво дитячого садка, а потім просто приватизували.

Лопачак підготував та зареєстрував ухвалу, якою пропонує повертати незаконно приватизовану землю громаді.

Ухвалою запропоновано заблокувати будь-які дії з цією землею — ні купівлі, ні продажу, ні оренди, ні будівництва. Також — провести повну інвентаризацію та з’ясувати, що й кому в цьому парку належить. Окрім того, встановити законність дій, які вчиняли на цій території. До того ж пропонують повернути у власність громади все те, що було незаконно привласнене, а також те, що є критично потрібним для інфраструктури району.

Таке рішення підтримано депутатами Львівської міської ради на сесії 16 вересня.

Підготувала Христина СЛЮСАРЧУК

   Публікація у рамках Програми висвітлення діяльності Львівської міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів у засобах масової інформації.
Share.

Leave A Reply