П’ятниця, 31 Березня

Жужик – новий мешканець Домівки врятованих тварин

Зелена мавпочка, як справжній українець, любить гарбузи, а не банани

У львівській Домівці врятованих тварин оселився ще один екзотичний мешканець. Зелену мавпочку на кличку Жужик викупили і привезли до Львова із контактного зоопарку. Два тижні Жужик перебував на карантині, а вчора, 1 грудня, його переселили у просторий вольєр, пише «Захід.нет».

«Один із пересувних звіринців розпродував свою колекцію, всіх тварин покупляли такі самі «бізнесмени». А залишився один досить цікавий звір на ім’я Жужик, а саме, зелена мавпочка. Яку так і ніхто не хоче, або якщо хоче, то чи фотографи, чи контактні зоопарки. Тож ми попросили притримати малого, щоб ми могли його забрати та забезпечити йому спокійне життя», — писав у своєму фейсбуці керівник Домівки врятованих тварин Орест Залипський.

За Жужика попередні власники запросили 25 тисяч гривень, тож працівники «Домівки» звернулися до небайдужих львів’ян по допомогу. Збирати «викуп» допомагали всі, кого хвилювала доля тваринки, і врешті мавпочка прибула в нову оселю.

«Жужик за ніч обмацав весь вольєр. І вибрав найбільш розумне і тепле місце — під лампою. Він повністю фізично здоровий, у нього стрес тільки трохи, бо він приїхав із постійного місця свого проживання. Їсть він все: від дитячих пюре до горіхів. Дуже любить гарбузи, це диво для нас. Він такий справжній українець, любить гарбузи, а не банани», — каже Орест Залипський.

Загалом у Домівці врятованих тварин мешкає 250 звірів. Це вовки, лисиці, дикобрази, чорнобурки, козулі, носухи, єноти-полоскуни, сови. Прихисток у Домівці надають усім скривдженим, здебільшого людьми, звіряткам. Переважно вони мають якісь травми або довго жили в неволі. Деякі ж навесні повернуться в дику природу. В притулку для тварин — комфортні умови й добре харчування. Та грошей, аби придбати достатньо їжі тваринам, не завжди вистачає. Зокрема, тепер збирають кошти на корм для хижих птахів. Раді там будуть також іншим харчам.

С.П.

Share.

Leave A Reply