Субота, 3 Червня

Звіробій іде до Ради

Українська волонтерка, контрактниця ЗСУ, інструкторка навчального центру Десантно-штурмових військ Маруся Звіробій (Олена Самбул) стане кандидаткою від партії «Європейська Солідарність» на довиборах народного депутата у 87-му окрузі на Івано-Франківщині. Про це стало відомо під час з’їзду партії, інформує пресслужба ЄС.

Як повідомив лідер «Європейської Солідарності», п’ятий Президент Петро Порошенко, офіційно виборчий процес іще не стартував, однак кандидатуру Марусі підтримують і партійці, і волонтери, і ветеранське середовище.

«Я прошу підтримати Марусю. Відповідна підтримка є від ветеранських організацій, добровольців, які є в нашій команді, до мене надходять зараз численні ці пропозиції. Маруся публічно оприлюднила, що вона прийняла рішення офіційно оформити стосунки з партією і приєдналася до нашої славної когорти», — наголосив Петро Порошенко.

Своєю чергою, Маруся Звіробій зазначила, що готова стати до лав «парламентського спецназу» «Європейської Солідарності». «Бути бійцем елітного підрозділу — це коли ти маєш мужність, упертість, ніколи не зупиняєшся і ніколи не відступаєш. Мені щастило з командирами. Першим командиром в цій війні був Дмитро Ярош, моя велика повага зберігається до сьогодні. Треба було дуже серйозно працювати і мати дуже серйозні здобутки, аби мати наступного елітного командира — і це був Михайло Забродський. Ви ж розумієте, що командувач ВДВ на той момент без серйозних здобутків не пішов би на співпрацю. Тому це є для мене певним показником моєї роботи», — наголошує учасниця війни проти російської агресії.

«Для того, щоб досягти того, аби стояти тут, ще в одного елітного командира Петра Олексійовича Порошенка, треба було серйозно попрацювати ще і в Десантно-штурмових військах. Але це величезна школа. Для мене всі ці командири були серйозним прикладом», — зазначила Маруся Звіробій.

«Для мене велика честь приєднатися до політичних кіборгів, я є прихильницею і «Європейської Солідарності», і «Справи громад», про що не раз казала, і на виборах максимально допомагала вашим кандидатам. Так само для мене велика честь представити себе захисником Надвірнянщини. Батьківщина Степана Бандери — це велика честь, і я це усвідомлюю, але я вважаю, що Степану Андрійовичу не буде за мене соромно. До того ж там досить складний регіон, на якій не кожен матиме мужність піти. Але НІХТО, КРІМ НАС! ЗАВЖДИ ПЕРШІ! І не було такого ворога, якого б ми злякалися. Тому я із задоволенням вступлю в боротьбу за можливість опікуватися Надвірнянщиною і боронитиму державу на вищому рівні», — наголосила Маруся Звіробій.

Підготувала Христина СЛЮСАРЧУК

Share.

Leave A Reply