Вівторок, 30 Травня

Капітальне затримання

Чиновника із Львівської ОДА взяли на хабарі

Львівська обласна прокуратура разом з працівниками Національної поліції затримали на хабарі одного з працівників Управління капітального будівництва ЛОДА. Чиновник вимагав та одержав від одного з представників будівельної організації неправомірну вигоду за раніше укладений договір, — повідомив у себе на сторінці у соцмережі очільник Львівської ОДА Максим Козицький. «В діях працівника ЛОДА вбачаються правопорушення, передбачені ч. 3 ст. 368 КК України.

Хочу наголосити, що розслідування має бути об’єктивним та неупередженим. Для нас немає недоторканних. Будемо надавати всіляку підтримку правоохоронним органам щодо фактів розкрадання державного бюджету та неправомірного використання службового становища», — написав Козицький.  Правоохоронці наразі не розкривають всіх деталей затримання та не називають імені затриманого. Однак, як стало відомо, з інших джерел, йдеться про очільника управління капітального будівництва ЛОДА Павла Тереха.

Як поінформували «Ратушу» в обласній прокуратурі, чиновник вимагав 365 тисяч гривень «відкату» за роботи, які проводились за бюджетний рахунок. Для цього Терех залучив свого підприємця, який видавав фіктивні рахунки — фактури про купівлю у нього товариством товарів на цю суму.

Микола САВЕЛЬЄВ

Share.

Leave A Reply