П’ятниця, 2 Червня

Кому Кива — доцент, тому Камельчук — ковід-спікер

«Слуга народу», ковід-дисидент і антивакцинатор Юрій Камельчук, який раніше заявляв, що коронавірус це вигадки, став спікером з тематики Covid-перепусток та сертифікатів (Covid passes and certificates) від політичної групи EPP (Європейської народної партії) в дебатах на сесії ПАРЄ.

Про це похвалився сам Юрій Камельчук у своєму фейсбуку. «Вважаю, що варто зберігати баланс між потребами стримування загроз пандемії, правами людини та відновленням бізнес-клімату, особливо туристичного, що стало особливо актуально — влітку», — хитромудро додав він. Але люди в коментарях до допису чомусь не втішились, що цей владоможець взяв на себе таку почесну і жертовну місію на міжнародній арені:

Лілія Потапова: «Міністерство охорони здоров’я України, Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування. Я, як громадянин України, заперечую проти того, щоб депутат Ю. Камельчук, представляв на жодному рівні нашу країну в питаннях, що стосуються короновірусної хвороби, оскільки рівень його «експертності» становить загрозливу небезпеку. Прошу вжити всіх можливих заходів, щоб Україну в таких вразливих питаннях під час пандемії, від якої постраждав весь світ, не представляла людина, яка поширює смертельно шкідливі антинаукові фейки про вигаданість Сovid-19».

Emil Pernaty: «Та ти шо, Юрасик, невже ковід таки існує?! Оце тобі й здрастуйте».

Віталій Ковальчук: «Це ж головний ковідіот!»

Serge Fahrenheit: «Позиція з інших питань в нього так само швидко мінятиметься?»

Roman Fedoryak: «Ну все, значить і тут ми в прольоті. Камельчук зайнявся ковід-паспортами. Цей ковідіот так само цю тему розуміє, як і Правила дорожнього руху»

Нагадаємо, не так давно, в грудні минулого року Юрій Камельчук в ефірі каналу «Наш» назвав Ковід-19 вигадкою і додав, що не довіряє жодній вакцині. Згодом в інтерв’ю «Мокрик По Живому» на hromadske парламентар запевнив, що від своїх слів про вигаданість хвороби не відмовляється. Крім того, він заявив, що Всесвітня організація охорони здоров’я вводить нас в оману.

Згодом на своїй фейсбук-сторінці народний депутат Юрій Камельчук оприлюднив текст своєї промови, яку він виголосив 22 червня на засіданні Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ). Там він заявив, що запровадження Covid-паспортів може обмежувати права людей, — інформує «Захід.нет». «Використання сертифікатів про щеплення, а також даних імунізації для інших цілей, крім суто медичних, наприклад, для надання людям ексклюзивного доступу до прав, послуг чи громадських місць — теж викликає питання. Тому запровадження відповідних сертифікатів слід розглядати якомога обережніше. Дійсно, використання таких документів може суперечити основним правам і свободам населення», — йдеться у тексті промови Юрія Камельчука.

Нагадаємо, «ковідні сертифікати» або «паспорти» планують запустити в Україні до 1 липня. У МОЗ запевняли, що український сертифікат буде сумісним із європейськими. У ЄС «ковід-сертифікат» почав працювати з 1 червня.

Світлана ПАВЛИШИН

Share.

Leave A Reply