Середа, 7 Червня

КРАЇНА ГЕРОЇВ

До 5-ї ранку 24 лютого вже впродовж восьми років ми, українці, звісно, знали і були переконані, що якщо ворог прийде на нашу землю, то отримає від наших воїнів і тероборони міцного тягла і потужної „звєзди” (якщо відоме експресивно забарвлене слово замінити русняцькою римою). Але ми навіть приблизно не знали, як багато ми маємо ГЕРОЇВ! Скільки мужності, відваги, непримиренності розбудила путлерівська орда в серцях військових і цивільних. Прості селяни і містяни, що голіруч виходять навперейми російським танкам, закидають їх коктейлями Молотова. Жінки, які безстрашно підходять до озброєних до зубів окупантів і експресивно „вправляють” їм їхні вивихнуті роспропагандою мізки. Одна з таких жінок, мешканка Генічеська на Херсонщині, обурено підійшла до російських військових у повному обмундируванні і почала виганяти їх геть зі словами: „Покладіть хоч насіння в кишені свої, щоб хоч соняшники проросли, коли ви тут поляжете”. Журналісти у „гарячих” Києві, Херсоні, Сумах, Харкові, Миколаєві та інших містах  ризикують життям, щоб дати людям якомога більше правдивої інформації, знімають зблизька колони російської техніки, вибухи на об’єктах, а ті, що в студії, часто заради того, щоб не переривати інформування, не спускаються в бомбосховища підчас повітряної тривоги. Медпрацівники добами не сплять, дбаючи в підвалах лікарень і шпиталів за своїх пацієнтів. Надзвичайно активізувався волонтерський рух, і навіть школярі, замість перерваного навчання, йдуть до школи плести сітки для воїнів. Мужність і героїзм наших воїнів, які щохвилини готові скласти голови за справедливість і за власний народ, забрані й понівечені окупантами життя мешканців українських міст пробуджують навіть у миролюбних, мрійливих, далеких від армійських реалій людей бажання ВБИВАТИ російських орків і боронити свій дім, своїх рідних, свою країну.

Станом на по обіді 2 березня 2022 року від початку повномасштабної війни загинуло понад 2000 мирних жителів, 800 тисяч залишили Україну, — повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій. Впродовж семи днів війни Росія знищила сотні об’єктів транспортної інфраструктури, житлових будинків, лікарень та дитячих садків.

Загальні бойові втрати противника з 24.02 по 02.03 орієнтовно становлять: особовий склад — понад 5840 осіб — це більше, ніж у Першу чеченську війну; танки — до 211 одиниць; бойові броньовані машини — 862; артилерійські системи — 85; РСЗВ — 40; засоби ППО — 9; літаки — 30; гелікоптери — 31; автомобільна техніка — 355; легкі швидкісні катери — 2; цистерни з ППМ — 60; БПЛА оперативно-тактичного рівня — 3, — повідомила пресслужба Міноборони України.

Share.

Leave A Reply