Середа, 7 Червня

Кредобанк підтримав дитячий фестиваль «Місто професій» у Львові

У парку імені Івана Франка відбувся дитячий профорієнтаційний фестиваль «Місто професій», який відвідали майже 5000 дітей. Кредобанк підтримав проведення фестивалю, а фахівці банку представили дітям професію банкіра.

Під час цьогорічного «Міста професій» у Львові, крім банківської справи, були також представлені професії рятувальника, пожежника, поліцейського, слідчого, залізничника, лікаря, актора, кухаря та інших. На стенді Кредобанку учасники фестивалю мали змогу ознайомитися з основами банківської справи, можливостями заощаджувати та інвестувати зароблені кошти, перевірити на справжність банкноти, а також порахувати гроші на лічильній машині та оглянути справжній інкасаторський автомобіль.

  «Фестиваль «Місто професій» є чудовою можливістю ознайомитися з різними професіями та «випробувати» їх на собі як дітям, так і дорослим. Кредобанк підтримав цей проєкт уперше та представив на ньому фах банкіра. Маємо надію, що знайомство з різними професіями, зокрема з фахом банкіра, у доступній ігровій формі було цікавим для юних учасників фестивалю та в майбутньому позитивно вплине на їхній вибір професії», — сказала директор департаменту управління персоналом АТ «Кредобанк» Олена Скиба.

«Місто професій» — один із наймасштабніших в Україні соціальних проєктів для дітей. За сім років своєї роботи фестиваль побував у 52 містах України, а його учасниками стали понад 1 млн дітей. У рамках проєкту паркова зона міста на один день перетворюється в імпровізоване містечко з професіями. На кожній локації дорослі професіонали проводять короткі майстер-класи та надають можливість спробувати дітям стати лікарем, поліцейським, будівельником, програмістом, детективом, журналістом, агрономом, військовим, флористом, залізничником, дизайнером тощо. В кожному місті представлено щонайменше 150 професій.

ДОВІДКА. Кредобанк заснований у Львові у 1990 році, віднесений Національним банком України до банків іноземних банківських груп та входить до фінансової групи PKO Bank Polski — найбільшої фінансової інституції Польщі та однієї з найбільших фінансових груп Центрально-Східної Європи. Домінуючий підрозділ групи — найбільший банк Польщі PKOBankPolski зі 100-літньою історією, один з найстійкіших банків Європи за результатами стрес-тестів Європейської адміністрації банківського нагляду (липень 2021 р.).

   Кредобанк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу України. Банк активно кредитує роздрібних клієнтів та малий і середній бізнес, пропонуючи низку спеціальних програм із мінімальними відсотками. Банк має кредитний рейтинг за національною шкалою на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом та короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1 від агентств «Стандарт-Рейтинг» та «Експерт-Рейтинг».

Share.

Leave A Reply