П’ятниця, 31 Березня

Кредобанк – у десятці лідерів за кількістю вкладів населення

Від середини травня банк підвищив відсоткові ставки за депозитами

На початку травня Кредобанк увійшов до десятки лідерів за кількістю вкладів населення сумою 400 – 600 тисяч гривень. За перші чотири місяці 2022 року обсяг коштів фізичних осіб у національній валюті в Кредобанку зріс на 8%, а загальна сума вкладів фізичних осіб на кінець квітня становила майже 2 мільярди гривень. Про це повідомляють у пресслужбі банку.

Зростали і гривневі вклади, і кошти в іноземній валюті. Банк зберігає високий рівень ліквідності, що дало змогу достроково погасити кредит рефінансування Національного банку України на суму 750 мільйонів гривень.

Від 17 травня Кредобанк підвищив відсоткові ставки за депозитними вкладами «Прибутковий» та «Оптимальний» у національній валюті, а також за ощадним рахунком «Кишеня».

Відтепер найвища ставка за депозитом «Прибутковий», який дозволяє отримувати максимальний дохід, становить 7%, а за депозитним вкладом «Оптимальний» – 5,5%. Розмір процентних ставок за ощадним рахунком «Кишеня» – максимально 3%. Не змінюється розмір процентних ставок на вклади в американських доларах та євро.

«Ми працюємо над новими вигідними пропозиціями для клієнтів, аби навіть в умовах війни пропонувати вигідні можливості розмістити свої вільні кошти. Банківська система гідно витримала виклик повномасштабної збройної агресії росії та продовжує безперебійно обслуговувати українців. Кредобанк як системний банк та частина міжнародної фінансової групи PKO Bank Polski пропонує своїм клієнтам надійні банківські послуги європейського рівня», – говорить директор департаменту роздрібних клієнтів АТ «Кредобанк» Олександр Супрунович.

Під час війни Кредобанк продовжує кредитувати бізнес, щоб підтримати економіку України. За перший квартал цього року обсяг кредитів, наданих юридичним особам, зріс на більш ніж 150 мільйонів гривень.

«У травні Кредобанк відзначає 32 роки роботи на ринку. За ці 32 роки банк завжди виконував свої зобов’язання та гідно пройшов випробування економічними кризами та війною. Будучи частиною найбільшої фінансової групи Польщі – PKO Bank Polski, Кредобанк продовжує надійну роботу та забезпечує всі операції клієнтів. Те, що банк є серед лідерів за кількістю великих вкладів населення, вкотре підтверджує високий рівень довіри українців до Кредобанку», – говорить голова Правління АТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв.

За підсумками IV кварталу 2021 року Кредобанк увійшов до п’ятірки лідерів у рейтингу стійкості банків від фінансового порталу «Мінфін» та збільшив свій прибуток за 2021 рік майже на 50% порівняно з 2020 роком.

У підсумковому рейтингу «Найкращі банківські продукти» за 2021 рік від агентства «Простобанк Консалтинг» продукти Кредобанку посіли перше місце в номінаціях «Депозити» та «Автокредити», а також другу позицію в номінаціях «Іпотека на придбання житла на вторинному ринку» та «Кредитні карти».

Довідка

   Кредобанк заснований у Львові у 1990 році, віднесений Національним банком України до системно важливих банків України та входить до фінансової групи PKO Bank Polski – найбільшої фінансової інституції Польщі та однієї з найбільших фінансових груп Центрально-Східної Європи. Домінуючий підрозділ групи – найбільший банк Польщі PKO Bank Polski зі 100-літньою історією, один з найстійкіших банків Європи за результатами стрес-тестів Європейської адміністрації банківського нагляду (липень 2021 р.).

   Кредобанк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу України. Банк активно кредитує роздрібних клієнтів та малий і середній бізнес, пропонуючи низку спеціальних програм із мінімальними відсотками. Банк має кредитний рейтинг за національною шкалою на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом та короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1 від агентств «Стандарт-Рейтинг» та «Експерт-Рейтинг».

Share.

Leave A Reply