Субота, 25 Березня

Домівка врятованих тварин матиме новий притулок

Волонтери Домівки врятованих тварин, що є зоологічним відділом ландшафтного парку «Знесіння», продовжують рятувати тварин, які залишились без господарів у час війни. З 24 лютого Домівка прийняла вже понад 3 тис. домашніх улюбленців. З них волонтери прилаштували у Львові близько 700 тварин. Ще 2 тис. відправили жити за кордон до нових власників, повідомляє пресслужба ЛМР.

«Були собаки, яких треба було терміново забирати з центральних та східних областей України через те, що в когось були поламані лапи, в когось не було вух», – розповів Орест Залипський, керівник Домівки врятованих тварин.

Щоб мати змогу продовжувати цю місію, зоозахисники почали будівництво нового притулку на ділянці, яку передав Домівці благодійник. Вона розташована за 45 км від Львова.

«Ми побудували спочатку один ряд вольєрів, на наступний день – ще ряд вольєрів. Потім ми зрозуміли – нам замало місця, тому почали розчищати бокс до кінця, і зараз у нас в Домівці є 37 вольєрів», – розповів Орест Залипський. Роботи з будівництва притулку вже розпочали, але для їх завершення необхідна допомога небайдужих.

Н. Д.

Share.

Leave A Reply