Середа, 7 Червня

Львів з медичною місією відвідав німецький хірург Клаус Екснер

З 1 по 5 листопада у Львові з медичною місією перебував відомий німецький пластичний хірург Клаус Екснер. Він прибув на запрошення Благодійного фонду “З повною довірою”.

До місії долучились Львівська міська косметологічна лікарня та приватна хірургічна практика ПроКосметік. У зв’язку з ліквідацією дитячого відділення при 8-й міській лікарні операції проходили на базі хірургічного відділення Львівської міської косметологічної лікарні.

Впродовж останніх років Клаус Екснер оперує дітей віком до 12 років. Це вже 15-й візит хірурга до Львова.

Насамперед хірург оперує дітей з вадами обличчя (пластика блефароптозу або опущення повік у дітей). Цього разу прооперовано понад 20 дітей з 12 областей України з вадами обличчя, пухлинами обличчя та шиї, проконсультувано більш ніж 30 дітей.

Традиційно Клаус Екснер проводив операції разом з відомими в Україні пластичними хірургами Василем Савчиним, Андріаною Патер, Андрієм Різником, Василем Олашиним, Андрієм Альбокріновим.

Не дивлячись на тяжку ситуацію та воєнний стан в Україіні, хірург Клаус Екснер вирішив не припиняти своєї місії. Пацієнти та прооперовані висловлюють вдячність доктору за його працю та цілеспрямованість.

Катерина ДОБРОВИЧ

Share.

Leave A Reply