П’ятниця, 2 Червня

Мурал із зображенням Шептицького

У рамках 155-річчя від Дня народження Андрея Шептицького, яке відзначаємо 29 липня, на Сихові відкриють мурал із зображенням Митрополита.

Андрея Шептицького зображають з одного боку — як молодого графа та мецената, а з другого — як мистецького та громадського діяча, якого зображує український галицький художник Михайло Мороз. Над муралом працювали художники Святослав Владика, Валентин Гричишов, Наталія Пальчинська, Микола Куцик, Ольга Дмитрук, Глафіра Щербак та група Sacred Universe.

У соцмережах концепцію муралу сприйняли неоднозначно, зокрема висловлюють заувагу, що на одному з зображень Митрополита його можна сплутати з Папою Іваном Павлом II.

Н. Д.

Довідка. У Львові реалізують проєкт «Генії з мікрорайонів: шість районів, шість муралів, шість особистостей». Мурал із зображенням Андрея Шептицького — четвертий із шести творів мистецтва, які мають з’явитись на багатоповерхівках міста. Фінансують роботи за кошти, передбачені в міському бюджеті Львова на реалізацію заходів програми «Львів 2020: Фокус на культуру».

Share.

Leave A Reply