Четвер, 8 Червня

Пам’яті галицького полковника Гайди

У віторок  у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону, який очолював полковник Іван Михайлович Гайда, відбулася презентація книги, присвячена його життєвому та професійному шляху.

У самій її назві «Іван Гайда — військовий лікар. Добре слово друзів» закладено її призначення — щирі спогади рідних і тих, хто торував свій життєвий шлях поряд із цією  надзвичайно чуйною та відданою своїй справі  людиною, котра рік тому впала жертвою підступного КОВІДУ. Всього авторів 47. В їхніх простих і добрих словах — щира вдячність Іванові Михайловичу як громадянинові, трудівнику, офіцеру, військовому побратимові, лікарю і другу.

Чого варті лише назви розділів: «Військовий лікар з бою не виходить!», «Він був готовий до війни задовго до війни!», «Маленька історія про велике серце», «Балада про галицького полковника».

   Як підсумував у своєму виступі ветеран батальйону «Айдар» і учасник радянсько- афганської війни Олександр Косолапов: «Ця людина врятувала життя мені і тисячам інших бійців. А своє, на жаль, не змогла. І від цього нам завжди буде боляче…»

Микола САВЕЛЬЄВ

Share.

Leave A Reply