Вівторок, 30 Травня

Свій до свого по «Ратушу»!!!

   ВІЧНО можна дивитися на кілька речей: як горить вогонь, тече вода, Андрій Садовий розповідає про будівництво у Львові сміттєпереробного заводу, а найголовніше — як передплатники «Ратуші» йдуть на відділення «Укрпошти», щоб отримувати цілий рік газету «Ратуша»!!!

Ми все ще тут, поряд із вами. Не продались (чого приховувати — спокусливі пропозиції були), не перетворились на тих, хто постійно ниє (а скільки їх сьогодні!), не пішли на поклон ні до центральної «зеленої» влади, ні до місцевої «позеленілої»…

2 жовтня нам виповнилось 30 років! Для людини — розквіт сил, для газети — серйозна дата. Живемо по-різному: сваримось, судимось. Шукаємо, знаходимо, помиляємось і виграємо! Але голову ніколи не опускаємо. Коли вам важко — ви йдете до нас. Листами, дзвінками, візитами, дописами в соцмережах. І ми, чим можемо, допомагаємо. Раз на рік ми йдемо до вас. Свій до свого по своє. Бо за все в житті доводиться платити. Зокрема й за незалежність.

Ціна для нас інколи буває дуже високою… Для вас лише — 353 гривні річної передплати. Передплатити, до речі, можна і онлайн. Як — прочитайте на цій же сторінці. Що може статися з вами в разі відмови від цього благородного кроку — подивіться на останній сторінці. Й усміхніться!!!

Життя біжить. Зникають правителі, країни і континенти. На жаль, росте долар і прошарок жиру на животі. Ми все рідше ходимо в гості, і самі не дуже раді незваним візитерам. Окрім однієї — газети «Ратуша».

Роками незмінною лишається наша спільна приязнь. «Ратуші» до своїх читачів, і львів’ян — до нашого видання! То що, посполиті, до зустрічі в Новому, 2021 році?

   З повагою, редактор газети «Ратуша» Микола САВЕЛЬЄВ

Вартість передплати на 2021 рік

На 1 міс.         – 28,00                       + 4,00 (поштові послуги)

На 3 міс.         – 84,00                       + 9,00 (поштові послуги)

На 6 міс.         – 168,00                     + 11,00 (поштові послуги)

На 1 рік            – 336,00                   + 16,80 (поштові послуги)

Share.

Leave A Reply