Середа, 7 Червня

В Італії затримали злодія в законі “Нєдєлю”

Наприкінці березня правоохоронці Італії затримали 49-річного уродженця Львівщини Андрія Недзельського, який відомий в статусі так званого злодія в законі на прізвисько “Нєдєля”/”Андрій Львівський”. Про це повідомляють два не пов’язні між собою поінформовані джерела Dетектив-Info.

За твердженнями одного з інсайдерів, достойника, якому в 2020 році повідомлено про підозру в розстрілі восени 2009 року в Києві (п.п. 6, 12 ч.2 ст.115 КК України) відомого “авторитета” Олександра Семенова на прізвисько “Кацап” та оголошено в розшук Інтерполу, прихопили на Апеннінах з підробленим паспортом.

Другий співрозмовник зазначає, що наразі українські силовики здійснюють процесуальну діяльність щодо подальшої екстрадиції одного з провідних героїв так званої “Молдаванки на весіллі у Бакінського” – “Андрія Львівського” на територію України. Щодо самого Недзельського італійська Феміда прийнято рішення щодо поміщення “кримінального генерала” під варту.

Офіційних звітів з приводу затримання та заґратування “Нєдєлі” в Європі з боку українських силовиків не надходило.

Не виключено, що відповідна втаємниченість може бути пов’язана із фіаско спроби доправити Недзельського на батьківщину зразка 2021 року. Тоді, як уже повідомляли на сторінках Dетектив-Info, злодія в законі “прихопили” в аеропорту болгарського міста Софія.

Втім, незважаючи на публічний резонанс цієї історії, невдовзі “Нєдєля” “розчинився у повітрі”.

Підготував Микола САВЕЛЬЄВ

Share.

Leave A Reply