Четвер, 23 Березня

Вирок убивці Лесик-Бенда

У Львові відбувся суд над 67-річним безхатьком Анатолієм Токарєвим, який убив лідера гурту «Лесик Band» Олександра «Лесика» Дацюка.

Убивство сталося 7 квітня на зупинці громадського транспорту на вулиці Героїв УПА у Львові. Невідомий із ножем напав на музиканта, завдавши йому кілька ударів у ділянку серця.

Згодом у поліції заявили, що затриманий за цей злочин чоловік народився у Донецькій області. Раніше був двічі суджений за незаконне зберігання зброї та грабіж. У Львові він не мав постійного місця проживання, їв та спав на зупинках. У момент затримання він перебував у нетверезому стані та мав зі собою закривавлений ніж. Пояснити, навіщо він скоїв це, не міг.

У судовому засіданні 15 травня Анатолій Токарєв визнав свою провину і розповів, що завдав поранення Дацюку, бо той, мовляв, його ображав. Чоловік попросив суд позбавити його волі за скоєний злочин, пише «Захід.нет». Дружина Олександра Дацюка на суді розповіла, що дізналася про смерть чоловіка з новин. Вона заявила, що у її чоловіка не було ворогів і він не був конфліктною людиною. Жінка не змогла пояснити суду, що саме робив її чоловік на вул. Героїв УПА того дня. Судячи з даних посмертної експертизи, у крові Олександра Дацюка теж виявили 2,12 проміле алкоголю.

Суддя Франківського районного суду Світлана Мартьянова, яка розглядала цю справу, визнала Анатолія Токарєва винним в умисному вбивстві і призначила йому покарання — 10 років позбавлення волі. Термін покарання зарахується Токарєву з моменту затримання — 7 квітня 2020 року.

Олександр «Лесик» Дацюк у 1990 році створив у Львові гурт «Лесик Band», який був надзвичайно популярним у середині 90-х. Гурт відомий своїми хітами «Гуляли», «Співали ящури», «Кошмарний сон», «Рекет», «Весна застою», «Бразілія». Ці пісні раніше вивчали напам’ять і наспівували так часто, що дехто навіть вважав їх народними.

Підготував Микола САВЕЛЬЄВ

Share.

Leave A Reply