П’ятниця, 2 Червня

«Чорнобаївка – чорне пекло ворогів»

З’явилася пісня про те, як ЗСУ нищать окупантів

Заслужений академічний зразково-показовий оркестр Збройних Сил України створив пісню про Чорнобаївку і про те, як окупантів нищать по всій нашій країні.

«Кажуть люди, що то козак Чорнобай зачарував те місце. А ми думаємо – не так: швидше за все, то наші дівчата чаклують… Принаймні такий висновок напрошується, коли слухаєш пісню Світлани Реднич, солістки Заслуженого академічного зразково-показового оркестру Збройних сил України. Чарівна українка миттєво перевтілюється в різні образи, щоб ввести ворога в оману, заплутати, закружляти – і знову й знову зав’язати у вузол всі шляхи-дороги, вчергове привести в ту саму Чорнобаївку, під влучний удар наших воїнів», – йдеться у повідомленні під відео.

Водночас українські військові наголошують: слова в пісні не означають, що окупанти добре горять тільки на Херсонщині. Адже нині вся Україна для російських зайд – одна велика й смертельно небезпечна Чорнобаївка, “чорне пекло для ворогів”.

У приспіві тієї, яку на тлі купи спаленої техніки російських загарбників записав військовий оркестр ЗСУ, йдеться:

Чорнобаївка – чорне пекло ворогів.

Чорнобаївка – тут ваш “русскій мір” згорів.

Чорнобаївка – спаимо вас ще надцять раз,

Але Україна – то найпрекрасніша для нас.

 

Share.

Leave A Reply