Середа, 7 Червня

Чи зважаться заарештувати Петра Порошенка?

Cьогодні українське суспільство напружилось і чекає. І, будьмо відверті: не військового вторгнення Росії (бунтівний Казахстан і перемовини з НАТО дають нам гарантоване відтермінування), не спалаху на наших теренах «Омікрону» (країну, в якій близько 100 тисяч громадян померли від коронавірусу, важко налякати новою причиною фатальної хвилини), і вже, звичайно, не виплати 1 тисячі гривень вакцинованим неповнолітнім, які повинні собі за ці кошти накупити книжок! Громада з нетерпінням очікує, ЩО САМЕ відбудеться в державі після повернення з-за кордону лідера опозиції Петра Порошенка. Володимир Зеленський, який і замовив у силовиків цю атракцію, втомившись від відпочинку в Буковелі, зник у невідомому напрямку, вочевидь, гартуючи своє тіло і дух до вікопомного герцю зі своїм одвічним супротивником.

Печерський суд, який очікувано виступив на підтанцьовках, догідливо на саме Різдво ухвалив рішення заарештувати майно Порошенка і всі його активи, чим плавно перейшов межу від твердження «силовики все правильно вчинили» через «це замовлення  команди Зеленського, в якого падає рейтинг» і «це відверті політичні переслідування, які не мають жодного стосунку до якоїсь державної зради» аж до «це вислужування перед Путіним, який завжди мав Порошенка за лютого ворога!»

Те, що над Порохом Зеленський і К0 чинять розправу — нині не секрет ні для його друзів, ні для його ворогів. Борони Боже, комусь беатифікувати Петра Олексійовича, бо жити в суспільстві і бути вільним від суспільства — ніяк, але 30 кримінальних справ за два з половиною роки правління гаранта-шоумена, проти Порошенка і його фірм — це вже перебір. Розуміють цей перехід “червоних ліній” і на Заході. Арешт активів Порошенка — це взагалі за межею розуміння і дуже скидається на параною. Навіть у підозрі про державну зраду ніхто Порошенкові не ставить у провину отримання якоїсь користі чи заподіяння Україні матеріальних втрат (фінансового аспекту взагалі нема!), то звідки ж ця юридична нісенітниця?! В Святвечір накладати арешти на активи політичного конкурента, розуміючи юридичний нонсенс і безперспективність такого кроку, — це просто бажання зіпсувати людині свято, хоча й наявне розуміння, що цей юридичний нонсенс — це закидування бастіонів свого ворога не ядрами і стрілами, а лайном! Мовляв, а знайте, ХТО САМЕ стоїть перед брамою! Не хочете мене визнати найвеличнішим повелителем і реформатором? Тоді — отримуйте! До речі, Генпрокурор Ірина Венедіктова пішла у відпустку на ОДИН день, а підозру Порошенкові підписала особа, яка підписувати НЕ МАЛА ПРАВА, бо живий-здоровий перший заступник Венедиктової! Якось так сталося, що охочих йти у психічну атаку за наказом зеленого Крихітки Цахеса на його справжніх і уявних ворогів день у день стає все менше, бо інстинкту самозбереження ще ніхто не скасовував.

Безстрашний боягуз

Те, що Володимир Зеленський — боягуз, є секретом Полішинеля. І те, що він чотири рази «відкосив» від служби у ЗСУ, і його «фуцинська» позиція в історії з недоречними жартами над сльозами керманича Чечні Рамзана Кадирова (той плакав на похоронах батька, а ЗЕ-шоумен використав ці кадри для створення «прикольного» ролика для «95 Кварталу»), і кримінальні провадження проти пальця Гео Лероса та відеозастережень волонтерки Марусі Звіробій і нардепа Софії Федини — все це ознаки того, що Володимир Олександрович не той, хто піде воювати проти Змія Горинича за Олену Прекрасну (всі збіги імен у публікації — випадкові. — Авт.)

Наслідуючи Муссоліні

Схоже на те, що порадник-олігарх із Буковелю (куди минулого разу Зеленський поїхав так вдало, що опинився аж в Омані) натякнув другові Володі, що треба йти ва-банк і тиснути на п’ятого президента так, щоб нікому більше не спало на думку називати Олександровича «півшостим». Мовляв, демонструй свою рішучість, упевненість, бо, якщо перед поверненням Порошенка той побачить, що ти дав «слабинку», то тобі, Вован, — кранти! Вирячи очі, тупни ніжкою, насуп брови, як у фільмі «Іван Васильович змінює професію» — хай усі побачать, що ти не якийсь паяц із «95 Кварталу», який через серіал і потоки телеобману досяг політичного Олімпу, а правитель! Пам’ятаєш знамените:  «Ану, вийди звідси, розбійнику!»? І НІХТО НЕ СМІЯВСЯ! Бо всі вже тоді розуміли, що сміятися над несмішними політичними ліліпутами — просто небезпечно.  Усі ці два з половиною роки свого імітаційного правління Зеленський нагадував особисто мені чоловіка Констанції Буанасьє з «Трьох мушкетерів», котрий демонстрував свою велич крилатою фразою «Галантерейник і кардинал — це велика сила!!!» Володимир Олександрович, який завжди дивував якоюсь дитячістю та інфантильністю думок, вирішив цього разу напружити не тільки свої м’язи в спортзалах, а й показати власну непохитність та непересічну грандіозність вчинків. Один із заступників Генпрокурора Венедіктової і Печерський суд на відмінно виконав примху Гаранта і обранця 73-х відсотків, і… все зупинилось! Прости мене Господи, за кульгавість порівнянь, але коли Муссоліні надумав воювати з Грецією, то Адольф Гітлер прокоментував це фразою: «Він нагадує мені імпотента, який намагається зґвалтувати жінку!» І я зараз не про Муссоліні…

Ваші гроші будуть наші!

«5 Канал» і «Прямий» далі продовжує свою роботу, кондитерські фабрики «Рошену» випускають свою продукцію (як ви думаєте, десятки тисяч їхніх працівників у разі «форс-мажору» вийдуть протестувати на Банкову?), Порошенко активно коментує своє повернення 17 січня — ЗЕкоманда знову на виході показала, що чинити репресії — це вам не експериментальні коники зелені ліпити. Наміри Зеленського настільки прозорі, що аж нецікаво. Він вимріяв заблокувати фінанси Порошенка, бо тоді, на думку ЗЕ і «Бєні»,  шефірів та єрмаків, в їхнього супротивника не буде коштів на оплату протестів, каналів, пропагандистської і політичної діяльності — і ТОДІ вони ПЕРЕМОЖУТЬ! Їхня проблема в тому, що вони ніколи не пили на Майдані найсмачніший чай, який робили дівчата з УКУ, не мерзли в наметах біля Інститутської, не бачили бабусю, котра прикривала собою від кийків «беркутні» чужу дитину, не плакали над тілами хлоп’ят, полеглих від куль снайперів і арматур «тітушок»…

Помста за “Сватів”

Звичайно, в історії України були випадки, коли політиків кидали до цюпи по «бєспрєдєлу»: Юрій Луценко та Юлія Тимошенко, яких тодішній Гарант Янукович «запакував» до буцегарні, бо суспільство не було готове стати на їх захист, — яскравий приклад того, що все колись в житті буває вперше. Але, будьмо відверті, Луценко і Тимошенко, не в образу їм буде сказано, це не Петро Порошенко, а по-друге, Зеленський — це вам не Янукович. Принаймні поки що.

Аплодисментів майже нема. Домінанта протистояння ЗЕ і Пороха — це лише власні комплекси і… помста за свого часу заборонених в Україні «Сватів». На тлі Порошенка Зеленський відчуває себе жалюгідним. Перестати бути таким він не може, відповідно, потрібно опустити і принизити того, хто тебе нервує. Пояснювати абсурд такої постановки питання самому ЗЕ — це як грати в шахи з… вороною. Вона порозкидає всі фігури, нагидить на дошку, а потім розповідатиме своїм, як «Ми сдєлалі їх вмєстє!»

Забути все!!!

Нинішній обраний «по пріколу» глава української держави не розуміє, що тут — не Казахстан і «Какая разніца?» — не пройде. Нині ти президент — а завтра купа політичного гною. Капризний хлопчик думає, що з часом йому… все пробачать. Забудуть викраденого розвідкою в Молдові суддю Чауса і зрадницький «вагнергейт», «зміну вектору на Китай», ефесбешну операцію проти Байдена, в якій були задіяні рашаагенти Деркач і Дубінський, і якій страшенно тішився сам Зеленський, бо вона мала б вдарити по Порошенкові, фейковий держпереворот 1 грудня, нафантазований при бесіді з Путіним «обмін полоненими всіх на всіх», «запакованого» за ґрати для галочки генерала Павловського, і стражденну смерть морпіха Журавля, агента Єрмака і відпочинок із ним на вертольоті в Гуті, десятки кумів, друзів та товаришів, які під прикриттям «зеленої вуалі», забувши, що озброєний до зубів ворог — Росія — стоїть на кордоні, крадуть як в останній раз! Ми якось не помітили, що екватор повноважень Зеленського минув. Олігарх і любитель держпереворотів Ахметов активно розкручує проєкт «Разумков — реінкарнація всього хорошого», а Пінчук — проєкт «Притула — повернення клоуна», партія Порошенка за рейтингами вже випередила вчорашню зелену монобільшість, а Аваков, який, як відомо, не тільки «чорт», готує свої чергові викривальні інтерв’ю. Пригадуєте відосик за 2020 рік, де нардеп від «Слуг» «бикує» до київських поліцейських? Згодом герой відео заявив, що він знав про існування цього відео і ексміністр МВС Аваков його цим відео тривалий час шантажував. Цікаво лише, скільки ще таких відео в Арсена Борисовича, про кого вони і коли саме з’являться на екранах?

Кінець “Епохи бідності”. Початок “Епохи зубожіння!”

Але, можливо, ЗЕ-команада хоче здивувати свого виборця не тільки тисячею на подорожі вбогому пенсіонеру на смартфон, а якимось нечуваними реформами, які струсонуть державу? Струсонуть. Поза всяким сумнівом.

Бо не встиг мудрий нарід оговтатись, після борця з чужими офшорами на користь власних, від звістки про тотальний облік в армійські формуляри жінок, як буковельський трудоголік звеселив новим квестом.

Як потішив посполитих радник преЗЕдента пан Олег Устенко, очевидно, в зв’язку із “закінченням епохи бідності “, — в ОП очікують інфляцію +20%, тому вивчається можливість впровадження у 2022 році в Україні… продуктових карток для незаможних верств населення, зокрема, електронних!!! Уявіть собі радісні обличчя мільйонів українців, котрі штовхаються в черзі за дешевою ковбасою і яйцями біля державних гастрономів, вигукуючи: «Більше трьох яєць в одні руки не давати!» Коли божевільні ідеї транслюються навіженими клікушами, це ще сяк-так. А ось коли дикий треш озвучують ті, хто вважає себе мозком нації, то стає тривожно.

До речі, а ви в курсі, що за даними Держстату інфляція в Україні за 2021 рік становить понад 10 відсотків?! Це найвищий рівень інфляції з 2017 року. Як не секретом є і те, що за два місяці опалювального сезону заборгованість за комунальні послуги зросла на 11,2 мільярда гривень! А загальна заборгованість населення з оплати за комунальні послуги досягла на 1 січня 2022 року 72,7 МІЛЬЯРДА ГРИВЕНЬ!!! Звичайно, всі ці біди можна списати на Оман, звідки, за словами «вічного відпочивальника» Володимира Зеленського мали надійти (і не надійшли!) мільярдні інвестиції, але чи можна серйозно ставитись до слів людини, яка у час, коли вся світова дипломатія намагається зупинити агресію Росії, випробовує якість снігу на Буковелі?!

Арештувати не можна відпустити

Отже, 17 січня 2022 року до Києва повертається Петро Олексійович Порошенко, хай як це неприємно Ірині Фаріон, — лідер української опозиції. «17 січня, як і обіцяв, повернусь до Києва, щоб з’явитися в суді і провести зустріч із Генеральним прокурором, користуючись правом народного депутата на негайну зустріч, — написав Порошенко в соцмережі. — Повертаюсь не для того, щоб захищатися від Зеленського, а для того, щоб захистити Україну від некомпетентного керівництва і зовнішньої агресії. Від спроб зелених клептократів побудувати авторитарний режим і знищити опозицію, як це сталося в Білорусі, Росії і Казахстані».

Чи зважиться Зеленський віддати наказ заарештувати Порошенка просто в аеропорту? Якщо він доконаний самогубець — тоді так. В аеропорт прийдуть люди. Багато людей. Партійці ЄС, народні депутати, журналісти, блогери, «Бойове братство», «Справа громад», ветерани АТО, громадяни України, котрі розуміють, що коли не зупинити цей каток репресій сьогодні — завтра він проїде по тобі і твоїх рідних. Я не знаю, чи Порошенко не злопам’ятний (в мене такої інформації нема), але може настати момент, коли в нього вже не дуже й питатимуть. А уявіть, Володимире Олександровичу, ХТО САМЕ зможе зупинити натовп, у якому якийсь провокатор чи екзальтований карбонарій заволає: «На палю клоуна!!!» Поліція Монастирського? Ви серйозно? Після Майдану? Чи армія, яка мерзне і вмирає в траншеях, споглядаючи, як Верховний Головнокомандувач «квасить» із Єрмаком у Буковелі?! Чи ті, кого ще вчора називали «73 відсотки»?!

Час працює на інстинкт самозбереження

Зе натякають, що від його правління може лишитись тільки зелена пляма, і якщо він цих натяків не почує (його мали б стримати інстинкт самозбереження і страх, який і кидає його на амбразуру глупства), то цілком ймовірно може статися так, що зі своїми нинішніми радниками і олігархами-консультантами він зможе хіба перестукуватись чи перемовлятись у камері через горло унітазу. Це в кращому випадку, бо свого часу рейтинг Чаушеску (навіть на момент його розстрілу) в кілька разів перевищував рейтинг Володимира Зеленського…

Колись Зеленський заявив: «Коли я перестану бути президентом — я поїду відпочивати». Він поїхав відпочивати. Бо не хоче заважати дорослим дядькам, які зрозуміли, що він перестав бути президентом?

Микола САВЕЛЬЄВ

Share.

Leave A Reply