Четвер, 8 Червня

Олег Синютка: «Комфорт у Львові має стати для керівництва міста пріоритетом!»

У вівторок кандидат на голову Львівської ОТГ Олег Синютка провів ювілейну – соту зустріч із своїми виборцями. Цього разу на розі вулиць Кульпарківської і Наукової говорили про транспорт, дороги, забудови, які нині вбивають майбутнє Львова, про бажання людей створювати ОСББ, щоб розпоряджатися власним майном розумно, щоб їх більше не обкрадали і не обманювали.

Як запевнив присутніх кандидат, голови ОСББ  будуть залучені до управління  в межах кожного району міста.

«Ми запровадимо програму підтримки ОСББ. І ця програма буде дієвою тому, що голови ОСББ будуть її співавторами.

Збільшиться фінансування  громадських проєктів і окремих потреб будинків.

Мешканці  будуть залучені до визначення найважливіших об’єктів для фінансування.

Люди будуть розуміти, на що витрачені кошти.

Ці вибори стануть початком відродження України. Це шанс на оновлення і зміцнення українських позицій.

Тільки вибори є шансом зламати кругову поруку і систему, яка вже не здатна діяти для людей», підкреслив оратор.

«Наша молодь знайде роботу саме в Україні, і ми почнемо експортувати львівські  бренди та  перестанемо розпорошувати інтелект по світу.

Будемо розвивати  галузь ІТ і створювати додану вартість. Я  працюватиму над тим, щоб до Львова прибували інвестори і з’являлися замовники ІТ-продукції.Ми спроможні запрошувати іноземних фахівців ІТ працювати тут, інвестувати кошти у Львів, поділився Олег Синютка своїми планами на майбунє. –  Ми проведемо конкурси креативних ідей, розвинемо інноваційну економіку. Переконаний, що влада має займатися лобізмом, пошуком ринків збуту для вітчизняного промислового та інтелектуального продукту. І приємно, що в ІТ-кластері сьогодні знайшлося багато однодумців».

Відповідаючи на питання львів’ян Олег Синютка нагадав, що за час його перебування на посаді заступника міського голови  вдалося відремонтувати понад 1 млн м кв. доріг. За чотири роки на посаді голови ЛОДА, в області відремонтовано 1744 км доріг. І запевнив, що дорога з Левандівки в Рясне для нього є пріоритетною, а зробити її за два роки – цілком реально.

Львів, на думку оратора, потребує паркувальних майданчиків, а в окремих місцях — підземних паркінгів. Але за останні роки навпаки, весь простір заповнювався житловими і нежитловими приміщеннями, витісняючи людей із громадського простору. Змінивши транспортні розв’язки, облаштувавши паркінги, припинивши «будівельний бум», він пообіцяв створити для мешканців комфортні місця для відпочинку і безпечні, затишні території біля будинків.

Сьогодні, – переконаний Олег Синютка, – система транспортних перевезень і пільг на ці послуги налагоджена так, що водієві пенсіонерів возити не вигідно. Коли він звільнився з посади заступника міського голови, то залишив готовий пакет документів на електронний квиток. Це був 2014 рік. Досі квитка у Львові не впровадили. Хоча в інших містах країни він уже діє.

Аж через шість років, саме перед виборами, міська влада намагається оголосити тендер на електронний квиток. Але вже змінилися технології й потреби людей. Не має бути рентабельних чи нерентабельних маршрутів і хабарництва під час їх розподілу між перевізниками. А кошти від перевезень мають акумулюватися в єдиний бюджет, з якого потім розподілятися на зарплати, пальне, амортизацію.

Share.

Leave A Reply