Субота, 25 Березня

П’ять років за полегшення болю?

Студенти провели акцію підтримки засудженого за вирощування конопель пенсіонера

Львівські студенти, зокрема представники громадської організації “Українські студенти за свободу”, 6 грудня вийшли на акцію підтримки засудженого за вирощування конопель Андрія Баженова. Молодь зібралася біля Львівського апеляційного суду з плакатами і вимогами змінити рішення суду першої інстанції, — повідомили в громадській організації, передає ”Еспресо.Захід”. Акцію назвали “Потрапив в неволю, бо хотів жити без болю”.

Минулого тижня у Львівській області Жовківський суд засудив 66-річного пенсіонера до п’яти років позбавлення волі за вирощування конопель. Суд визнав, що чоловік не продавав канабіс, а вирощував його лише для власних потреб. Загалом, під час першого обшуку за місцем проживання Андрія Баженова, було виявлено понад 140 рослин конопель, посіяних на городі, а також у горщиках у будинку, де також було виявлено більш ніж 6 кг канабісу. Після конфіскації правоохоронцями заборонених речовин, чоловік знову засіяв город. Через деякий час за місцем проживання обвинуваченого виявили 72 посіяні рослини коноплі та понад 1,5 кг канабісу.

Чоловік не визнав свою вину, адже вживання медканабісу є його громадянською позицією. Пан Андрій, як і багато інших українців, що потребують медканабіс для полегшення болю, виступає за його легалізацію.

“Медканабіс необхідний для понад 2 млн українців. Серед них — люди, які мають онкологічні захворювання, епілепсію, розсіяний склероз, глаукому, хронічний біль. Окрім того, використання медканабісу допоможе тисячам ветеранів російсько-української війни, які мають діагностований ПТСР. Вирощування і використання медканабісу — не злочин. І пан Андрій не має сидіти у в’язниці лиш тому, що хотів жити без болю!”, — повідомили на сторінці ГО “Українські студенти за свободу”.

до теми

   Організація Об’єднаних Націй проголосувала в середу, 2 грудня, за вилучення канабісу з категорії найнебезпечніших наркотиків у світі (раніше речовина була в одному списку з героїном).  Це дозволить розширити дослідження марихуани для медичного використання. The New Tork Times зазначає, що це крок до легалізації речовини.

Share.

Leave A Reply