Середа, 7 Червня

Ротонда в оренду

Львівська міська рада виставила на аукціон оренду давньої ротонди у Стрийському парку. Її пропонують облаштувати для торгівлі, можливо, для кафе. Інформацію про аукціон на своєму сайті розмістило управління комунальної власності ЛМР, пише «Твоє місто».

Йдеться про давню будівлю у Стрийському парку, вона розташована за адресою вул. Уласа Самчука, 8а. Нині приміщення закинуте, ніяк не використовується. Його Львівська міська рада пропонує в оренду на п’ять років. Стартова вартість місяця оренди – 9 907 грн, утім під час аукціону вона може зрости.

В описі лоту йдеться про те, що приміщення має площу площа 44,5 кв. м, у нього задовільний стан і воно не є пам’яткою. «Цей об’єкт не є пам’яткою культурної спадщини, розташований у Галицькому районі Львова, технічний стан задовільний, інженерні комунікації відсутні. Цільове призначення: для кафе, продажу продовольчих та не продовольчих товарів, сувенірів», – йдеться у повідомленні.

Також у Стрийському парку здають в оренду ще одну будівлю на 14 метрів квадратних. Вона розташована за адресою вул. Уласа Самчука, 12а. Стартова вартість оренди 3 441 гривень за місяць. Обов’язкова умова оренди – цільове призначення: для кафе, продажу продовольчих та не продовольчих товарів, сувенірів.

Електронний аукціон по цих приміщеннях відбудеться 25 жовтня на сайті Української універсальної біржі.

Нагадаємо, нещодавно Львівська міська рада продала приміщення першого поверху у будинку на вулиці Староєврейській, 31 за 30 мільйонів гривень. Аукціон відбувся на сайті публічних продажів Prozorro.Sale.

Катерина ДОБРОВИЧ, фото Української універсальної біржі

Share.

Leave A Reply