Середа, 7 Червня

Ювілейна «Українська пісня» зібрала понад 15 тисяч глядачів

Переможцем 2021 року став колоритний гурт із міста Мукачева «АНЦЯ»

Понад 15 тисяч меломанів заполонили трибуни і поле «Арени-Львів» — й стали свідками семигодинного пісенного марафону — п’ятого, ювілейного, Національного проєкту «Ukrainian  Song Project/Українська пісня». Виступали три десятки українських артистів, серед яких і топ-виконавці, і музиканти-початківці, а 27 серпня шоу покаже телеканал «1+1».

   Свято музики було присвячене 30-річчю Незалежності України, і креативні продюсери та режисери-постановники шоу Дмитро Гук та Леся Подолянко зробили акцент на найяскравіших хітах за останні 30 років. Прозвучали легендарні «Весна» від «ВВ», «Ти мій» від Ірини Білик, «Ти подобаєшся мені» від Віктора Павліка, «Тебе це може вбити» від «СКАЙ», «Де би я» від Сергія Бабкіна, «Зорі запалали» від «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ» та багато інших українських хітів номер один. Серед хедлайнерів музичного марафону були також JAMALA, MELOVIN, М’ята, Анна Трінчер, KHAYAT, Нікіта Ломакін, Gena Viter, Сергій Лазановський, MILA D, Наталка Карпа, Сергій Мироненко…

Новизни музичному дійству додала свіжа кров — десятеро фіналістів проєкту, яких відібрали із понад 300 заявок: «АНЦЯ», JULINOZA, Semyokhina, ЛЕV, BORA, «GG Гуляй Город» (feat. Morphom), Sowa, «Cry неба», Маргарита Самойлова і MARLEN. Саме під час концерту на «Арені-Львів» організатори оголосили ім’я переможця «Української пісні 2021» — тріумфував цього року колоритний гурт із міста Мукачева «АНЦЯ», який презентував пісню «Дримба» в етностилі й виступив у незвичних костюмах. Призом для «АНЦІ» стане продюсування та запис пісні на FOXXSTUDIOS Вадима Лисиці, а також промо та менеджмент від «Української пісні» впродовж року.

   «Гасло цьогорічного проєкту: «Українська пісня» — історія народжує майбутнє!», — каже співзасновник та генеральний продюсер Національного проєкту «Ukrainian Song Project/Українська пісня» Тарас Курчик. — 14 серпня на «Арені-Львів» прозвучали пісні, які не просто стали хітами, а на яких зростали та далі зростають цілі покоління. Так ми розповіли історію української музики за 30 років Незалежності України. А водночас відкрили нові імена на нашій сцені, які, я впевнений, уже незабаром з легкої руки «Української пісні» стануть відомими на всю країну».

Share.

Leave A Reply