П’ятниця, 31 Березня

Звільніть героїв «Азовсталі»

Захисники Маріуполя перебувають у полоні росії з травня

У неділю, 31-го липня, у центрі Львова родини оборонців «Азовсталі» влаштували акцію та публічно закликали міжнародні організації врятувати полонених героїв. До акції долучилися десятки людей. Про це повідомило «Суспільне», пише «НТА».

Близько 18:00 на площу перед Оперним театром прийшли рідні захисників, львів’яни та гості міста. У руках учасники акції тримали плакати з написами «Звільніть Азов», «Оленівка 29.07 2022», «Звільніть героїв «Азовсталі» та «Росія — країна-вбивця».

   За словами родички оборонця «Азовсталі» Лариси, такою акцією хочуть привернути увагу до терористичного акту, який росія здійснила в Оленівці, та закликати світ визволити героїв з полону. «Ми вийшли тому, що «Червоний хрест» казав, що він за збереження життів наших дітей, хлопців, чоловіків, дівчат, але бачимо, що там «Червоного хреста» немає, їх не допускають. Ми не знаємо, що відбувається. Після того теракту загинули стільки хлопців, на яких чекають тут родини, батьки, родичі. Ми вийшли та звертаємося до світової спільноти, щоби весь світ звернув увагу і негайно хлопців всіх звільнили», – розповіла Лариса.

Мама захисника Маріуполя Олена Афендікова каже, готові боротися за рідних стільки, скільки буде потрібно. «Хлопці потрапили в полон. Нам обіцяли, що про них ніхто не забуде, що їм усі допомагатимуть, але допомагати таким, як росія, мабуть немає сил ні в кого. Росія – агресор. Ми всі зараз, вся спільнота світова, маємо піднятися, просити, кричати, вимагати захисту для наших дітей. Ми ніколи їх не покинемо та будемо за них боротися до останнього. Закликаємо увесь світ, допоможіть нам!» – звернулася Олена Афендікова.

   Захисники Маріуполя перебувають у полоні росії з травня.

Нагадаємо, що Велика Британія має вислати все посольство російської федерації після заклику повісити полонених бійців полку «Азов». Таку заяву зробив депутат Лейбористської партії Кріс Браянт.

Заклик посольства російської федерації до страти бійців полку «Азов» не відрізняє російських дипломатів від військових їхньої країни. Всі вони мають відповісти за свої злочини. Таку думку висловив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко.

Наталя БОРИСЛАВСЬКА

Фото з сайту «НТА»

Share.

Leave A Reply