Субота, 28 Січня

ДСР затримав ділка з ДПС

Податківець «дахував» продаж алкоголю

Оперативники Департаменту стратегічних розслідувань Львівщини затримали на «гарячому» начальника відділу Львівського обласного управління ДПС — він вимагав щомісячну «данину» з місцевих бізнесменів.

За гроші обіцяв підприємцям не проводити перевірки стосовно порушень під час проведення касових операцій. Щомісячний «платіж» становив 1000 гривень. Таку суму неправомірної вигоди мусили платити посадовцю за «прикриття» близько 50 бізнесменів, які працювали у сфері зберігання та реалізації алкогольних виробів та тютюну, інформує Департамент стратегічних розслідувань.

Викрили податківця оперативники стратегічних розслідувань у Львівській області: 17 червня вони з колегами-правоохоронцями затримали зловмисника після того, як йому було передано останній «транш» хабара — 40 000 грн. Гроші передавали через один із пунктів обміну валют у Львові. Крім цього, за результатами проведених обшуків у посадовця вилучили понад 100 тисяч доларів США готівки, походження якої перевіряють.

Наразі податківцю повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Досудове розслідування проводять слідчі теруправління ДБР, розташованого у місті Львові, за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури.

Микола САВЕЛЬЄВ

Share.

Leave A Reply