П’ятниця, 2 Червня

Форум проти кіберагресії

У Львівському Будинку офіцерів 22 червня пройшов VI Польсько-український стратегічний форум на тему «Кіберпростір та інформаційна війна 2021 р. Контекст Центральної та Східної Європи». Організатори — Фонд «Центр досліджень Польща-Україна» у співпраці з Міністерством оборони України.

У заході взяли участь представники збройних сил Америки, Канади, Польщі, України. Були залучені військові фахівці нашої львівської Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, військового інституту Національного університету ім. Т. Шевченка, — розповів «Ратуші» полковник запасу Олександр Поронюк.

Зокрема, у програмі форуму були доповіді Романа Кінаша, викладача Національної академії Сухопутних військ ім. гетьмана П. Сагайдачного «Хронолології розвитку та наслідки російської кіберагресії в Україні»; Міхала Марека з Ягеллонського університету — про пропаганду та дезінформацію з боку Росії в контексті навчань Захід-2021.

Андрій Міхейченко, Раїса Сафонова із  93-ї ОМБр розповіли про протидію дезінформації на тактичному рівні під час війни на Донбасі, а Ігор Левченкo із Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння — про те, що завдяки мирному атому Кремль чинить гібридні впливи у Східній Європі». Олег К. Романчук, шеф-редактор журналу «Універсум», розповів, як письменники і журналісти про інформаційну агресію, війну і мир».

С.П.

Share.

Leave A Reply