Четвер, 23 Березня

Львівські мотопатрулі розпочали другий сезон

У Великодню неділю, 2 травня, створений торік новий підрозділ поліції —мотопатруль у Львові розпочав другий сезон роботи. Про це повідомили у пресслужбі Патрульної поліції у Львівській області, передає „Галнет”.

У свій перший день нового сезону поліцейські-„байкери” стежили за безпекою у Шевченківському Гаю, куди львів’яни та гості міста традиційно приходять після святкового Великоднього сніданку.

„Щодня на денну зміну заступатиме два-три екіпажі. Основна перевага мотопатрулів — це висока мобільність, зокрема під час ускладнень у русі”, — розповіли у відомстві.

Нагадаємо, Львів став другим містом після Києва, де запрацював цей підрозділ. Мотопатрулі виїхали на вулиці міста торік 25 липня, сезон тривав до початку жовтня. Окрім спеціальних навичок із керування, водії пройшли курси із домедичної допомоги. Мотоциклістів навчали інструктори Канадської поліцейської місії в Україні колеги з Торонто та Оттави.  Минулого року за два місяці такі патрулі встигли опрацювати майже 1000 завдань. Виписали за порушення Правил дорожнього руху понад 400 постанов, склали 91 протокол (18 з них — на нетверезих водіїв). Оформили 16 адмінматеріалів за порушення громадської безпеки. Виявили 9 мотоциклів, які розшукував інтерпол як викрадені.

Фото: Патрульна поліція Львівської області

Share.

Leave A Reply