Субота, 3 Червня

На аукціоні приміщення готелю «Власта» викупила не лікарня

Відбувся аукціон з викупу приміщення готелю «Власта». В аукціоні взяли участь 23 учасники, і під час торгів вартість об’єкта зросла у 16 разів від початкової. Переможцем аукціону стало ТзОВ «Магнус Трейдінг Україна», яке придбало приміщення готелю за 115 мільйонів гривень.

Перше медичне об’єднання Львова зайняло 9 місце серед учасників, запропонувавши кінцеву ціну за приміщення 57 млн грн.

Також стало відомо, що найближчим конкурентом переможця аукціону, посівши друге місце із запропонованою ціною 105 млн грн, стало ТзОВ «Компанія «Будресурс».

Нагадаємо, Перше ТМО разом із Львівською міською радою хотіли викупити приміщення готелю, відремонтувати його та тимчасово поселяти тут пацієнтів, які потребують довготривалого лікування. Про це минулого тижня заявив генеральний директор Першого ТМО Олег Самчук.

«За минулий рік ми пролікували півмільйона українців: і дітей, і дорослих; і військових, і цивільних. До нас уже телефонують тисячі пацієнтів, які просять про допомогу в реабілітації та протезуванні. Ми можемо їм допомогти, але у нас є велика проблема – їм немає де жити, а реабілітація людей може тривати місяцями», –  пояснював раніше Олег Самчук.

Підготувала Христина СЛЮСАРЧУК

Share.

Leave A Reply