Субота, 3 Червня

«Настав час»: пісня, що нагадує українцям про війну

У Львові презентували пісню та відеокліп «Настав час», в основі яких — історія Героя України (отримав звання посмертно) Андрія Кизила, який загинув у бою за Авдіївку у 23 роки, маючи семимісячного сина. Слова пісні нагадують українцям про війну: «Я ж приречений на війну, / Але це не моя провина. / Я ж воскресну, та не прощу, / Що не я виховую сина…».

Пісню записали троє львівських співаків — В’ячеслав Сінчук, Андрій Капраль (вокальна формація «Піккардійська Терція») і Зіновій Карач (гурт Wszystko). Музику створив В’ячеслав Сінчук, слова — Ілона Ельтек, аранжування — Остапа Панчишина, а запис, зведення та мастеринг були проведені на студії Jenny Records (звукорежисер — Мар’ян Криськув).

Вдова Андрія Кизила Оксана Кизило розповідає, що до війни її чоловік мав три найзаповітніші мрії: вивчити англійську мову, служити у спецназі і взяти участь у миротворчій місії за кордоном: «Тоді, у 2013-му, він говорив: «У нас війни не буде. А який з мене військовий, якщо я не бачив війни?». На жаль, слова Андрія не справдилися — уже незадовго Україну охопила війна… Мій чоловік із великою честю їхав на Схід захищати нашу землю. Він був «хворий» війною. Відстояти Україну стало справою його життя. Зараз мені дуже болить, що українці збайдужіли… Байдужість була і в 2014-му, є вона і у 2020-му. Але що рік, то, на жаль, все більша і більша. Нові загиблі уже нікого не дивують… В мене росте дитина, яка постійно питає про тата… І я дуже боюся часу, коли син опиниться у суспільстві, яке знівелює і знецінить подвиг його батька. А таких сімей, як наша, по всій країні — тисячі. І всім їм дуже боляче, що так швидко міліє пам’ять народу…».

P.S. Створення кліпу стало можливим завдяки підтримці та сприянню народного депутата України, кандидата на посаду міського голови Львова Олега Синютки.

Share.

Leave A Reply