Понеділок, 5 Червня

СБУ схопила “на гарячому” розвідника РФ

Контрозвідка СБУ викрила та затримала під час відеозйомки в Черкасах агента російської розвідки, який збирав дані про місця базування і переміщення українських військових та систем ППО. Про це повідомили у  пресслужби СБУ.

«За даними слідства, фігурант – колишній український військовослужбовець. Під час захоплення ворогом територій регіону вирішив вступити на службу до підрозділу генштабу збройних сил РФ. Він «злив» його представникам усю відому інформацію про дислокацію підрозділів Збройних сил України».

Агент російської воєнної розвідки отримав нове завдання – проведення розвідувально-підривної діяльності на користь агресора. У травні цього року він прибув з тимчасово окупованих районів держави через росію на підконтрольну Україні територію. Для конспірації рухався заздалегідь узгодженим маршрутом під виглядом ВПО.

Підозрюваний мав здобувати дані щодо місць розташування та функціонування об’єктів критичної інфраструктури, підприємств оборонно-промислового комплексу та інших важливих для ворога точок. Наразі підозрюваному обрано запобіжний захід – тримання під вартою.

Share.

Leave A Reply