Середа, 7 Червня

«Сурми звитяги»: наживо та онлайн

Цього року Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль мистецтв «Сурми звитяги» відзначатиме початок третього десятиліття. Фестиваль відбувся у комбінованому форматі. Частина учасників надавала свої виступи в режимі онлайн. Журі переглядало концертні виступи і в реальному часі, і у відеоформаті.

Учасники «Сурм звитяги» завжди можуть представити свою творчість у найрізноманітніших форматах і жанрах, а журі фестивалю ніколи не обмежувало молодь жорсткими рамками. Ба більше, завжди підтримує хлопців і дівчат у їхніх найсміливіших експериментах. Учасники представляють твори української класики і автентичні твори, на конкурсі виступають традиційні вокально-інструментальні ансамблі та рок-команди, реп-гурти і виконавці найновіших українських хітів, тут можна побачити українські народні танці впереміж із сучасними хореографічними постановками, почути читання поетичних творів і гуморески та політичну сатиру на злобу дня.

У цьогорічному фестивалі взяли участь 9 тисяч учасників, у підсумковому етапі — 1,5 тисячі. Показово, що більшість із них не з Західної України. Упродовж останніх років на «Сурми звитяги» дедалі більше подаються юні таланти зі Сходу й Півдня країни.

Share.

Leave A Reply