Вівторок, 30 Травня

Проти хабарів і «долі»

З нагоди Міжнародного дня боротьби з корупцією 9 грудня у Львові відбулася акція-перформанс, повідомляє «Еспресо.Захід». Біля львівської Ратуші відбувся театралізований перформанс, присвячений проблемі корупції в Україні. На акцію зібралося два десятки людей, активістів «Нацкорпусу».

Після імпровізованого віче активісти запалили димові шашки та принесли символічну валізу з грошима, яку спробували передати чиновниками в ЛМР як їхню «долю», щоб вони не брали більше хабарів. Однак охоронці не пропустили в Ратушу активістів з цією валізою, тому її залишили біля стражів порядку.

Один з організаторів акції, громадський активіст Назар Кусенко зазначив, що вирішили провести дійство, щоб привернути увагу, нагадати про те, що наша держава залишається найбільш корумпованою в Європі.

Також активісти зазначили, що невипадково вирішили провести перформанс на площі Ринок. «По-перше, тут завжди багато людей проходить повз. А, по-друге, на жаль, ЛМР — це один з головних генераторів корупції в нашому місці. Зрештою, у всіх великих обласних центрах є з цим проблеми, про які треба чим більше говорити», — сказав Назар Кусенко.

Share.

Leave A Reply