Четвер, 9 Лютого

Світло чи без світла, а курці – просо

У Львові і без електроенергії здиратимуть гроші з водіїв

Львівське комунальне підприємство «Львівавтодор» нагадує водіям: у разі відключення електроенергії у Львові чи у Києві паркомати ЛеоПарковки не працюють. Бо навіть якщо світло є у Львові, але відсутнє у столиці, то дані про оплату за паркування через паркомати не надходять до системи. Ось так! Світла нема, а платити за паркування таки потрібно. Бо це Львів.

Розрахуватися за послуги з паркування через термінали Easy Pay теж неможливо, якщо знеструмлений Львів. Але усі водії мають можливість здійснювати оплату альтернативними методами: безготівково через мобільні застосунки та за QR-кодами, які вказані на інформаційних щитах на парковках.

   «Здійснювати оплату за паркування онлайн просто: для цього у водія на вибір є три мобільні додатки – UNIP, Easy Pay чи Приват24. Також нагадуємо, що на всіх наших паркувальних майданчиках є інформаційні щити з QR-кодами для безготівкової оплати», – зазначили в ЛКП «Львівавтодор».

В ЛКП «Львівавтодор» наголошують: у зв’язку із вимкненням електроенергії паркомати ЛеоПарковки не працюють у звичному режимі. Через нестабільну роботу мережі в деяких районах міста теж можуть бути проблеми з онлайн-оплатою. Тому тепер найзручнішим способом оплати за паркування є абонемент. Щобільше, власники абонементів суттєво заощаджують на паркуванні.

Вартість абонемента на парковках, які обслуговує ЛКП «Львівавтодор», така:

– 4-та зона – від 650 грн/місяць (замість 1260 грн/місяць);

– 3-тя зона – від 1300 грн/місяць (замість 2520 грн/місяць);

– 2-га зона – від 1900 грн/місяць (замість 3780 грн/місяць);

– 1-ша зона – від 2500 грн/місяць (замість 5040 грн/місяць).

Ці абонементи можна придбати через мобільні додатки Приват24 та UNIP.

Вартість абонементів на спеціально обладнаних майданчиках у 1-й зоні – від 4200 грн/місяць (замість 22 320 грн/місяць). Аби їх придбати, слід звернутися у відділ паркування ЛКП «Львівавтодор», тел.: 093 288 9334 (м. Львів. вул. Пасіки Галицькі, 7).

   «А ще на власників абонементів чекають бонуси. Придбавши абонемент для паркування у 1-й зоні, отримуєте в подарунок користування паркувальними майданчиками у 2-й, 3-й, 4-й зонах включно. Купуючи абонемент для 2-ї зони – в 3-й і 4-й, якщо тільки для 3-ї – 4-та зона в подарунок», – зазначили в ЛКП «Львівавтодор».

Складається враження, що навіть якщо у Львові буде повний блекаут, то платити за паркування буде потрібно. Ні, ми розуміємо, наповнювати скарбницю грошима потрібно. Але ж і совість треба мати! Ну і плюс – це величезна незручність для водіїв.

Олег ДОВГАНИК, головний редактор ІВ «Четверта студія»

Share.

Leave A Reply